Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szakítás a megoldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szakítás a megoldás, ha a barátom nem tudja elviselni az új munkámat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új szintű állást, ahol az a feladatom, hogy kifejezetten vezetőket toborzok, és vezetők tréningjével is foglalkozunk különböző cégeknél. Ez az első állásom a toborzás-kiválasztás területen, eddig mást csináltam, egy elég monoton, 0 felelősséggel járó munkát.

A párom viszont beőrült, szinte már gyűlölettel és gúnnyal reagál. Szerinte ez az egész terület undorító, és nem tudja, hogy kis huszonéves, bölcsész/gazdasági diplomás libák milyen alapon tudnának ilyen súlyos döntéseket hozni, és, hogy úgy be tudná őket alázni egy akármilyen topmenedzser, hogy a szobából nem lenne önbizalmuk kijönni soha többé. Mondom, kösz szépen, akkor innentől nincs miről beszélni, de azt mondta, hogy nem személy szerint rám értette.

De mégis hogy ne vegyem magamra? Huszonéves vagyok én is és ezen a területen egyelőre kezdő.

A fizetésemmel is baja van, szerinte pocsékolás ennyit fizetni nekem, miközben sokkal nehezebb munkát végző emberek kevesebbet kapnak, minek mondtam ekkora fizetési igényt az interjún, miért nincs gerincem nőként...stb. Jött azzal is, hogy hol van ilyenkor a feministák által sipákolt üvegplafon.

Soha nem volt előjele ennek, hogy ilyen lenne, pedig 1,5 éve vele vagyok. Csak konkrét kollégáit szólta meg, hogy buták, de nem nőgyűlöletnek vagy arroganciának láttam, hanem úgy éreztem, hogy csak az adott személy ellen szól, és lehet, hogy igaza van.


2019. aug. 10. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Magadnak szakítottad szagold és ne tegyél fel költői kérdéseket.
2019. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel jobb is szakítani. Borzasztóan irigy rád, amiért elértél valamit.

Ő az a típus, aki egy tutyimutyi, közalkalmazotti minimálbéres bölcsész lányka mellett tudja magát férfinek érezni, aki okos, erős, bátor, és alfa. Hozzá képest.

Melletted kisebbségi érzése van.

2019. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez már volt, csak akkor a pasi nevében lett kiírva.

Ha nem kamu, akkor rugd ki, csak gond lesz vele. Irigy, nem tisztel, lenéz.

2019. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Most írok ki először ide kérdést és nem kamu.

Köszönöm amúgy az eddigi válaszolóknak, én is érzem, hogy összeférhetetlenség kezd kialakulni...

2019. aug. 10. 21:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok fickó van, aki nem tudja elviselni, ha a nője jobb beosztásban és főleg jobb pénzért dolgozik. A képzettségemre való célozgatást kifejezetten kikérném magamnak. Hogy képzeli a fajankó.
2019. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyennel mar en is döbbenten szembesültem hogy parkapcsolatban a felek nem egymas sikerenek örülnek hanem epp ellenkezöleg. Exem is lehordott engem a sarga földig amikor feljebb leptem böven. De akkor is amikor neki segitettem hogy ugyan miert segitek biztos szakitani akarok rajta.


Csak pislogtam ezeken hogy en vagyok a hülye most aki azt hiszi kapcsolatban a felek együttes erövel haladnak elöre es epitik fel az eletük, vagy ö aki szerint a versenges joforman a norma parkapcsolatban?

Vege lett. Ilyenjei miatt azota is utàlom.


Erre nem megkaptam a kövi kapcsolatban is ezt?


Nem ertem az emberek manapsag parkapcsolatban csak egymas mellett kapargatjàk maguknak a baberokat irigyen a masikra?

Ja de itt is megirtàk tenyleg hogy olyan mint közös kassza olyat ne is varjanak a nök.

2019. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
A közös kassza annak nem való, aki nem tudja beosztani a pénzt. Én boldog lennék, ha közössé tudnám tenni a kasszát:)
2019. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Apám volt ilyen. Frusztrálta, hogy anyám többet keres. Később, hogy a gyerekei diplomáztak. Folyton kompenzált.


Soha nem lennék ilyen emberrel.


Az összes barátnőm biztattam jobb munkára, jobb állásra, továbbképzésre, volt párom aki a 1.5x kereste az én fizetésemnek, de inkább örültem, hogy többet tudunk költeni.



De igen, sajnos sok férfi ebben méri a sikerét, és marhára bosszantja, ha a csajnak jobban megy. A nők egy része meg a béke érdekében inkább alámegy, ami hosszabb távon még pokolibb lesz.

2019. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 peca1000 ***** válasza:
100%

Azért nincs gerinced, mert magas fizetési igényed volt, és megkaptad?


És pocsékolás ennyit fizetni neked,mégha más megszakad kevesebb pénzèrt?


Ekkora egy irígy fa.....szt, mint a pasid, ritkál látni.


Dobd ezt a selejt, lenézős lúzert, és keress valami értelmesebb palit.


Mondom ezt férfiként, akinek a női mindíg többszörösét keresték a munkájukkal, mint jómagam.


És nem zavart, örültem neki.

2019. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen brutális irigységet ritkán látni, még egy magyartól is.


Totál nem is értem... ha te, a párja többet fogsz keresni, akkor azzal ő jól jár, mert többet tudtok kimozdulni, utazni, stb...

De neki csak az irigysége van. Nem tudom, hogy ezzel lehet-e bármit is kezdeni 🤔


Nyilván ha amúgy minden rendben, akkor ezért nem kell szakítani. Ez nem rossz személyiséget jelent, hanem inkább csak rossz gondolkodásmódot, amit elvileg ki lehetne igazítani.

Szóval rá lehetne vezetni, hogy neked a támogatására van szükséged. Rá lehet vezetni, hogy irigykedés helyett mennyivel jobban jár, ha örül neked, és az ezzel kinyíló lehetőségeknek.


Aztán majd elválik, hogy változik-e előnyére. Nyilván nem lehet megszabni feltételeket a másik irányába, mert a szeretet nem így működik. Viszont ha úgy néz ki, nem tudtok többé összeilleni, akkor szakítás is lehet a vége 🙁

2019. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!