Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontolgatom a szakítást, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontolgatom a szakítást, de nincs hova költözzek, van e valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sokat veszekszünk, megbeszeljük de sose változik semmi. Erősen fontolgatom a szakítást de nincs annyi pénzem hogy albérletbe költözzek. Szüleim más városba laknak. Nekem itt az egyetem és a munka, nem szeretnék haza költözni es abba hagyni az egyetemet, jelenleg közösen bérelt lakásba lakunk. Van 1 barátnőm akihez mehetnék de az csak átmeneti megoldás lenne. Bizonytalan vagyok, próbálom megbeszélni a problémáinkat a párommal és sikerül is, aztan 2 nap múltán ugyanaz a probléma felüti a fejét és hiába beszéltünk át mindent. Úgy érzem minden fontosabb neki mint én, elfelejti ha meg beszélünk egy közös programot, azt is ha segítséget kérek tőle. És erre az a válasza, 'ha nem az ő érdeke nem tartja észbe a dolgokat'. De ez csak a velem kapcsolatos dolgok, ha a haverja kéri meg valamire, ugrik. Véleménye szerint, nekem ugyis elmúlik a haragom, és nem látja értelmét, hogy változtassunk.

2019. júl. 26. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress lakotarsat.
2019. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok diák lakik közösen albérletbe, mi is így lakunk lányok 6-an. Anyagilag is jobban megéri így fizetni. Gondolom biztosan van valami internetes egyetemi diákfórum ahová hirdetéseket raknak fel megüresedett helyekről a lakásban, vagy együttlakásra keresnek valakik embereket :)
2019. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha közösen fizetitek az albérletet, a helyedben keresnék egy kiadó szobát, amire futja és ott éldegélnék. Átmeneti megoldásként pedig amíg nem találsz szobát, a barátnőd kisegítene.
2019. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még kollégiumba is mehetsz
2019. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

És ha a pasit dobod ki és te maradsz a lakásban, keresel lakótársalkat?


Ha pedig nem akar elmenni, akkor vedd igénybe a barátnőd segítéségét, lassan kezdődik a suli, tuti hogy keresnek lakótársakat az év elején a diákok, max pár hétig kellene csövezni szívességből.

Pont az az időszak van, amikor nem kihalásos alapon tudsz bejutni egy albiba.

2019. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

ja, 5ös vagyok,egyébként nekem is volt egy ilyen pasim, egyszer elhagytam, visszakönyörögte magát, aztán a 2. (!) napon ment minden elölről.

Már 5 éve, de még írogat, hogy bocsássak meg neki meg hasonlók.

Egyébként nem haragszom rá, de ennél többre értékelem magam egy kapcsolatban, hogy a barátok, a play station, minden előttem legyen.

Szóval ha neki az a válasza ezekre, hogy nincs értelme változtatni, mert úgyis megbocsátasz, mutasd meg neki, hogy tévedett.

Én mondjuk egy ilyen kijelentés után egy pohár vízzel azért minimum arcon öntöttem volna :D

2019. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm, szerintem pontosan tudja, kényszerhelyzetben vagy, ezért többet megenged magának, okozz neki meglepetést, költözz külön.

kolesz, új lakótárs.

Túlságosan nyeregbe érzi magát....

2019. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Airbnb, amíg nem találsz egy új albérletet.
2019. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lakást kivenni, elég egy társbérlet, szoba. Kollégium vagy bármi. Szedd össze magad!
2019. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hsonló helyzetbe voltam 7 éve, akkor egy utazótáskányi ruhákkal még este, mikor nem volt otthon a barátnőmhöz mentem. A nappali kanapéján aludtam hónapokig, 6-an voltunk az albiban addig. Végül az egyik lány kiköltözött, akkor átvettem a szobáját.

Nem mondom, hogy egy leányálom volt az az időszak, de még minfig jobb volt így egy kanapén és folyton táskából öltözködni, mint bennemaradni egy veszekedős, meghalt kapcsolatban.

Szóval bátorkodj a barátnődhöz menni és ezerrel keress olcsó szobát. Hátha szerencséd lesz!

2019. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!