Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha látom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha látom, hogy a barátnőm valószínűleg súlyos mentális betegséggel küzd, de mindenki más támogatja?

Figyelt kérdés

Röviden a szituáció: Évekig volt olyan szinten pánikbeteg, hogy a lakásban élt, kimozdulni sem tudott, mindenben a támogatásomra szorult. A pszichiáter által felírt gyógyszereket nem volt hajlandó szedni, pedig világosan megmondta az orvos, hogy muszáj.

Egy hirtelen ötlettől vezérelve minden szorongására fittyet hányva elutazott az anyjával a bolygó másik felére, amióta onnan hazajött, kifordult magából. Bepörgött az élete: diploma, majd gyakornoki munka, sport, majd teljes munkaidős, pörgős munka egy multinál. Mindenki csodájára jár a gyógyulásának, közben kicsit utánaolvasva megalapozott a gyanú, hogy bipoláris zavarról van szó vszeg, és most került erősen mániás szakaszba.

Szakított velem, pedig 5 éven át támogattam mindenben, az egész életem neki adtam. Nem szeretném, hogy egy mérgező betegség álljon közénk, mert szeretem és rettentően hiányzik.

Mit tegyek, ha mindenkiben csak az önmegvalósítő nőt támogató feminista tombol, és még jobban segítenek neki eltávolodni tőlem? Semmi rossz szándékom nincs, csak vigyázni szeretnék rá.


2019. aug. 11. 14:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
A baràtnőd (bocs, exed!) kérdésénél is neki adtam igazat, és a te korábbi kérdésednél sem változott a véleményem. Most sem győztél meg, hogy miért kéne neked igazat adnunk. Nem feminista a barátnőd, csak végre kikerült a hatásod alól és szeretné élni az életét. Fogadd el.
2019. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Most bekapcsolódóknak itt a barátnő eredeti kérdése... csak hogy ne egy oldalról szemléljük a sztorit...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Miért van az szerintetek, hogy még ott is volt, aki átlátott a szituáción és velem volt egy véleményen, ahol a barátnőm írta le a sarkos, saját nézőpontját?
2019. aug. 11. 19:06
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Vagy te voltál, vagy van más idióta is.

Igencsak egyhangúak voltak a válaszok.

2019. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van az szerintetek, hogy még ott is volt, aki velem volt egy véleményen"


Mert emberek vagyunk és nem egyformák? Mindenki magából indul ki, és nincs két teljesen egyforma vélemény?


Azért elég hangsúlyosan a többség szerint a leányzó felnőtt ember, aki el tudja dönteni, mit akar. És làthatóan már nem akar veled lenni.

2019. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kérdésedben azt írod, hogy te vissza szeretnéd kapni az elmúlt öt évet. Tehát te szándékosan azt szeretnéd, hogy a barátnőd szenvedjen tovább betegen, mint az elmúlt 5 évben és neked az okoz boldogságot? Ez nem szeretet.
2019. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!