Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párodnak milyen idegesitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párodnak milyen idegesitő szokásai vannak?

Figyelt kérdés

Nekem a hangos rágózás, amikor minden mondat végére odarakja hogy érted, tudod.

Túlzott tisztaság mánia (finnyásság).

Hogy kényszeresen piszkál valamit, rágja a körmét. Ha náthás nagyon ideges lesz.Néha túlzásba esik a szeretgetéssel.

Horkolás idegesit, de ő nem csinálja.

Ennyi jutott eszembe hirtelen. :)



2019. aug. 11. 20:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem létezik.
2019. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
60%

Miért vagy olyannal együtt, aki idegesít?????

Akit az ember nem tud elfogadni, azt meg ugye nem is szereti igazán.

Na és főleg nem rászólunk a másikra, hagyja abba, mint egy kutyára.

2019. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

,,Miért vagy olyannal együtt, aki idegesít?"


Eleinte nem vettük észre, ami idegesít, később derülnek ki az ilyen dolgok. Bár olyan jelentéktelenek, hogy könnyen meg lehet vele békülni. Most hirtelen nem is tudok ilyet mondani. Ja, de, az ő környékükön azt mondják, hogy ,,nagyiéknál megyünk" és ,,voltunk nagyiékhoz", szóval fordítva beszélnek, rájuk is szoktam szólni, de még én vagyok a rossz olyankor, pedig nincs igazuk, de ennyi :D

2019. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte zavart de aztán később már nem.


Ha a párom nem dolgozik és együtt vagyunk akkor egyetlen egy szál cigit szív el egész nap és azt reggel.


A reggeli cigi+kávénál nem szabad zavarni, kötelezően kell neki az a reggeli nyugodt 5 perc egyedül.


Azelőtt volt, hogy kimentem vele ott nassoltam vagy eszegettem mellette, vagy beszélgettem, de megmondta, hogy ezaz 5 perc neki kell reggelente. Eleinte nagyon megsértődtem , de ma már ez természetes.

2019. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Asszexuális.
2019. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%

Az utolsó percben kel ki reggel az ágyból, és volt, hogy késésben voltunk emiatt. Este viszont sokáig játszik a gépén, van, hogy én már alszok, mire odabújik mellém. Ez az, ami idegesít, beszéltünk róla, próbálunk kompromisszumot kötni.


N

2019. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
13-as, nagyon viccesek azok a magyar nyelvtant meghazudtoló kijelentések. :DD
2019. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

A 13-as családja fogadjunk, hogy szabolcsi. :D

Párom is mindig ezt a "megyünk nálunk" szófordulatot használja, eleinte a falra mászott tőle a belső nyelvtannácim :D, azóta megszoktam, hogy az egész családja így beszél.

2019. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

- évek óta ugyanazokat a hülye poénokat mondogatja, amik akkor még viccesek voltak, amikor megismertük egymást

- szereti az ujját a köldökömben csattogtatni, amit rettenetesen utálok

- mindig mindent meg akar javítani(mert ugye minek szakember??), de mindig minden totálkáros lesz :/ :)

2019. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok, mi is szabolcsiak vagyunk, csak az iskolában a magyar tanárnő megtanította a nyelvtant helyesen, egész ország szerint helyesen. Bar hozzátette, hogy ha egy kis országrészen/településen az emberek többsege ugyanazt a ,,hibát” szokta meg, akkor az már számukra helyes lesz. Ezzel érvelnek a baratomék is, náluk az iskolában is a fordított ragozas megy, a tanár is így beszél. Nyiregyen nem jellemző, inkább kis falukon. Én pedig úgy döntöttem, hogy a mi iskolánkban tanult országosan elfogadott helyes nyelvtant használom, így leszoktam a ,,kellesz” és ,,jösztök” szavakról is.
2019. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!