Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párodnak milyen idegesitő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párodnak milyen idegesitő szokásai vannak?

Figyelt kérdés

Nekem a hangos rágózás, amikor minden mondat végére odarakja hogy érted, tudod.

Túlzott tisztaság mánia (finnyásság).

Hogy kényszeresen piszkál valamit, rágja a körmét. Ha náthás nagyon ideges lesz.Néha túlzásba esik a szeretgetéssel.

Horkolás idegesit, de ő nem csinálja.

Ennyi jutott eszembe hirtelen. :)



2019. aug. 11. 20:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

A férjem régen nagyon sokat csikorgatta a fogát éjszaka. Tudtam hogy nem az ő hibája de eleve nem vagyok túl jó alvó(vagyis de,csak elaludni alszok el nehezebben) így sokszor voltam emiatt feszült pedig. Szerencsére a helyzet azóta jó nagyon ritkán jön nála elő általában akkor amikor túlhajtja magát. Ilyenkor szépen elvonulok a nappaliba és ott alszok.

Illetve a baráti társasága elég sűrűn talál ki magának új hobbit. Tök jó, hogy a férjem mindenhez IS ért: horgászás, kenuzás,hegymászás, mixerkedés, búvárkodás, borkészítés, különböző sportok illetve világháborús cuccok gyűjtése de a nagy lelkesedés tart max fél évig aztán próbálja lepasszolni a sok szirsz*rt amit megvett. Szóval így van nálunk otthon evező, vagy 200 pohár, katonai replikák amikre rá se néz de akkor ott ugye nagyon kellettek :D De a haverjai is ilyenek, lelkesítik egymást hogy na most ők akkor megváltják a világot aztán persze vagy ráunnak, vagy nem tudják finanszírozni. Aztán persze belátja, hogy oké ez nem nekem való és szépen eladogatja a dolgait. Eljárnak néha focizni, sörözni, kirándulni részemről teljesen rendben van.

2019. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%
Leszoktál a kellesz szóról? :D Az én barátnőm szereti hallani és igényli is hogy mondjam neki hogy kellesz? Különben lenne sértődés.
2019. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy, hanem pl. ,,ezt meg kellesz majd csinálni”. És helyesen oda csak a kell kell, nem kellesz :D
2019. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem a horkolás idegesít.. Mint egy medve komolyan. Illetve újabban akárhányszor felkelek a kislányhoz addigra ő elfoglalja az egész ágyat és kb 10 perc mire fel tudom ébreszteni.
2019. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha egymás utána több kérdést teszek fel neki üziben akkor csak az utolsóra válaszol, ritkán válaszol csak mindre. Amúgy semmi extra nincs eddig ami zavar:D


19L 22F

2019. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
ilyen nálunk is van, utolsó
2019. aug. 12. 10:43
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

Úgy horkol, hogy remegnek a falak, szóval nagy szerencséje van velem, mert engem még ágyúdörgetéssel se lehet felébreszteni. :D Kissé munkamániás, képes néha úgy belemerülni a munkahelyi dolgaiba, hogy napokig nem vesz másról tudomást. Nem zavar különösebben, van ezer saját dolgom, amivel el tudom magam ilyenkor foglalni.

Baromi lassan, kényelmesen szereti csinálni a dolgait, lassan készülődik, egy óra és hatszáz ébresztő, mire kikel az ágyból.. Én ezerszer gyorsabb vagyok mindenben, de már megszoktam, hogy mellette lassítanom kell, csak az elején idegesített a dolog.

Imádja nyolcvanezerszer elsütni ugyanazt a faviccet.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ami kb. semmi és nyilván ezek miatt nem hagynám el. Nekem is megvannak a kis dolgoaim, amik őt idegesítik, senki se tökéletes, minden ténylegesen fontos dologban pedig simán passzolunk és nagyon kevés dologban kell csak kompromisszumot kötnünk.

2019. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%
szeret zsörtölödni, semmi sem jó abban a pillanatban
2019. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ki számára idegesítő? Még jézus is idegesítő volt, mert sok ember annyira beteg volt körülötte.


Engem semmi sem idegesít.

2021. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!