Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség a nő javára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség a nő javára, működhet ez így?

Figyelt kérdés

12 évvel idősebb nálam a barátnőm.

Én 22 vagyok, de jóval idősebbnek nézek ki és gondolkodásilag is nagyon érett vagyok, rég kinőttem már a bulizós korszakomat... Ő pedig fiatalos, kicsit néz ki idősebbnek csak.

Szeretem őt, de ugye a korából adódóan ott vagyunk, hogy házasság+gyerek lenne neki a következő cél és lépés, nem mondok erre se egyértelműen nemet, viszont azért nem vagyok benne túlságosan biztos sem, ugyanakkor nagyon fáj a gondolat hogy másképp elveszítem...

Abban viszont biztos vagyok, hogy a karrieremre nagyon sokat szeretnék fókuszálni a következő 5 évben.


Mit gondoltok? Mit tudtok tanácsolni?


2019. aug. 12. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd férjhez menni máshoz. Ne lopd az idejét. Más a vágyaitok a röpke 5éven belül. Ami nála nagyon is számít
2019. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom elképzelni sem, hogy mit akart egy ilyen fiatal sráctól.


Már el van késve...

2019. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Ez is a fejemben van. Vagy meghozom a nagy döntést, vagy el kell engednem, ezt tudom jól. Ez életem legnehezebb döntése...


2. Nem akart semmit, de túl jól összepasszolunk. És azt hitte 30+ vagyok, mint sokan mások 😄

2019. aug. 12. 23:58
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem éri meg “nagy döntést” hozni miatta, úgy hogy te szíved szerint még nem tartanál ott. Később ez kifog ütközni. Én úgy áldom a fentieket, hogy se én se értem nem áldoztak/tunk be nagyot az akaratunkból az előző kapcsolataimban. Akkor nem az lenne a férjem és a gyerekem apja aki most :) és azok a kapcsolatok nem a boldogságról szólnának
2019. aug. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Nincs jelentősége annak,hogy TE idősebbnek nézel ki Ő pedig fiatalabbnak, annyi évesek vagytok amennyik.


Egy ilyen kapcsolatban mindig a gyerek a kardinális kérdés, általában ezen áll vagy bukik az egész.


A barátnődnek még van pár éve - bár 1-2-3 max-,hogy gyereket vállaljon, már ha szeretne, mert erről nem írtál.

Neked pedig ez elég ahhoz,hogy eldöntsd, belefér-e az életedbe egy családi kötelék.


Az,hogy karriert szeretnél nem zárja ki a gyerekvállalást,szoros időbeosztással mindent meg lehet oldani.

2019. aug. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Persze most még összepasszoltok, na de később?


Hidd el, hogy ez nem neked gáz, hanem neki. Ő akaszkodott rá egy még majdnem egyetemista korú srácra. Gondolom a korabeliek közül nem felelt meg senkinek.


Szerintem nagyon gondold meg. Ha pedig nem akarod bele ne menj!

2019. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom, nem most tudtad meg a korát. Akkor meg mi a francnak kezdtél vele? Hetyegni jó az idősebb csajokkal, de mikor komolyabb dolgok merülnének fel, akkor már megy a pánik! Mindezeket már akkor tudhattad, miután megismerted.Megtudtad, hány éves és ezzel együtt azt is, hogy mennyivel lehetnek mások az elképzelései. Akkor kellett volna dönteni. Remélem, neki is csak szórakozás..
2019. aug. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősünk 35 évesen ismerte meg a 4 évvel fiatalabb párját. Oké, az ,,csak" 4 év. Megmondta neki, hogy ő komoly kapcsolatot akar, nem hébe-hóba komolytalant, meg már mindeketten elég idősek is, és ő ki fog futni az időből is, gyereket akar, így ha vele akar lenni, akkor légyszi mondja meg. És azt mondta, hogy számára is ő az élete szerelme, és természetesen benne van a buliban. Már a pasinak is bejött az élet rendesen és volt pénze bőven. Azóta már házasok, és 2 gyerek is összejött, a 3. már nem, de pont elég.


Az én barátom is 4 évvel fiatalabb, mint én, mert én pár évig más szakon voltam, így majdnem mindenki fiatalabb, mint én. Ugyanott tartunk így az életben, én se nézek ki idősebbnek.


Nálatok másabb, mert nem mindegy, hogy csak 4 évvel idősebb a nő, vagy 12 évvel...Ráadásul más életszakaszban vagytok, előtted még ott az élet, a karrierépítés, ő meg már gyereket akar. Bár am az a gyerek még 3-4-5 év múlva is jöhet.


Kicsit meg olyan gonosz a világ...mindig mondják, legalábbis ezt halljuk a korunk-beliektől, hogy a férfiak és nők egyenlőek, mégsem így van, mert ha egy 40 éves pasi jön össze egy 20 éves kis r*b*nccal, akkor az a világ legtermészetesebb dolga, fordítva viszont már mindenki kifordul magából. -.-


25/N

2019. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na nálam is van egy ilyen probléma. Viszont én csak 4 évvel vagyok idősebb a pasinál és nekem vannak is gyerekeim. Én azt érzem nem akarom elvenni Tőle a lehetőséget, meg hogy várhatnán el h a gyerekeim úgy szeresse mint a sajátját. Szóval elég nehéz a döntés mindkét részről úgy gondolom.

28N

2019. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, itt nem a korkülönbség a lényeg, hanem az, hogy más életszakaszban tartotok, és valamelyikőtöknek nagy árat kellene fizetni a kapcsolatért. Voltam ilyen helyzetben, megoldhatatlannak bizonyult. Hiába érzem azt még utólag is, hogy életem legjobb kapcsolata volt, én is képtelen voltam megfizetni a kapcsolat "árát", a páromtól pedig pláne nem vártam volna el, hogy ő fizesse meg azzal, hogy lemond az álmairól. Ez egy patthelyzet.
2019. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!