Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom tudtom nélkül levágatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tudtom nélkül levágatta a kislányom haját, mikor tudta, hogy ellene vagyok. Nem egyszer tudomására hoztam hogy ne merj a hajához nyúlni! Ennek ellenére elvitte a fodrászhoz😭😭. Mi a véleményetek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A kislányod mit akart?
2019. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Szép hosszú haja volt? Mennyi idős a kislányod? Ő szerette volna?

Egyszer az en férjem is fufrut vágott a kislányomnak mire haza értem a munkából, hát olyan görbe es rövid volt nem tudtam sirjak vagy nevessek 😂😂

2019. aug. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Salx Narval ***** válasza:
86%
Ne aggódj, engem sem szoktak megkérdezni frizura ügyben.:D Törődj bele én is ezt tettem, felesleges ezen felhúznod magad. Feltételezem nem kényszerítette a kislányt ha igen, az már magyarázatra szorulna és érthető lenne a felháborodásod is.
2019. aug. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Moszlimoknál ez a büntetés egyik fajtája.
2019. aug. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a lényeg, hogy te mit akartál a gyerek hajával kezdeni, hanem, hogy a gyerek akarta-e a hajvágást. Mert ha igen, akkor jól tette a párod, hogy elvitte a fodrászhoz. Ha meg nem, akkor miért nem nyitotta ki a száját és mondta, hogy nem akarom?

Amúgy meg nem értem, minek hisztizel. Csak haj. Pár hét/hónap alatt visszanő. Nem a fejét vágatta le a gyereknek. XP

2019. aug. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Csak halkan jegyzem meg, neki pont ugyanannyi jóga van a gyerek hajához, mint neked.
2019. aug. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

#7:

Ööö...hogy jön ide a jóga? 😀

2019. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
A kislány véleménye az egyetlen, ami számít. Se a tiéd, se a párodé. Ha neki tetszik, akkor minden rendben. Ha neki nem tetszik, akkor meg kell nyugtatni, hogy így is nagyon csinos, és a haja hamar vissza fog nőni. Addig pedig együtt vegyetek pár szép hajráfot, csatokat, amivel fel lehet dobni.
2019. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mit sírsz majd visszanől
2019. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

8!


Szótárprogram.... Nem figyeltem. Ennél jobbakat is szokott alkotni. Ez legalább csak egy helyesírási hibának néz ki, de időnként olyan szavakat tesz be, ami még annak se megy el....

2019. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!