Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Párom tudtom nélkül levágatta a kislányom haját, mikor tudta, hogy ellene vagyok. Nem egyszer tudomására hoztam hogy ne merj a hajához nyúlni! Ennek ellenére elvitte a fodrászhoz😭😭. Mi a véleményetek, mit tennétek?

Keress kérdéseket hasonló témában: haj

aug. 14. 01:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kislányod mit akart?

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont aug. 14. 01:21 Privát üzenet

Szép hosszú haja volt? Mennyi idős a kislányod? Ő szerette volna?

Egyszer az en férjem is fufrut vágott a kislányomnak mire haza értem a munkából, hát olyan görbe es rövid volt nem tudtam sirjak vagy nevessek 😂😂

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont aug. 14. 03:52 Privát üzenet
Salx Narval nevű felhasználó válasza:

Ne aggódj, engem sem szoktak megkérdezni frizura ügyben.:D Törődj bele én is ezt tettem, felesleges ezen felhúznod magad. Feltételezem nem kényszerítette a kislányt ha igen, az már magyarázatra szorulna és érthető lenne a felháborodásod is.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont aug. 14. 04:48 Privát üzenet
Moszlimoknál ez a büntetés egyik fajtája.

A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont aug. 14. 05:41 Privát üzenet

Nem az a lényeg, hogy te mit akartál a gyerek hajával kezdeni, hanem, hogy a gyerek akarta-e a hajvágást. Mert ha igen, akkor jól tette a párod, hogy elvitte a fodrászhoz. Ha meg nem, akkor miért nem nyitotta ki a száját és mondta, hogy nem akarom?

Amúgy meg nem értem, minek hisztizel. Csak haj. Pár hét/hónap alatt visszanő. Nem a fejét vágatta le a gyereknek. XP

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont aug. 14. 06:03 Privát üzenet
Csak halkan jegyzem meg, neki pont ugyanannyi jóga van a gyerek hajához, mint neked.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont aug. 14. 06:32 Privát üzenet

#7:

Ööö...hogy jön ide a jóga? 😀

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont aug. 14. 07:10 Privát üzenet
A kislány véleménye az egyetlen, ami számít. Se a tiéd, se a párodé. Ha neki tetszik, akkor minden rendben. Ha neki nem tetszik, akkor meg kell nyugtatni, hogy így is nagyon csinos, és a haja hamar vissza fog nőni. Addig pedig együtt vegyetek pár szép hajráfot, csatokat, amivel fel lehet dobni.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont aug. 14. 07:28 Privát üzenet
Mit sírsz majd visszanől

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont aug. 14. 07:35 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

8!

Szótárprogram.... Nem figyeltem. Ennél jobbakat is szokott alkotni. Ez legalább csak egy helyesírási hibának néz ki, de időnként olyan szavakat tesz be, ami még annak se megy el....

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont aug. 14. 07:42 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tennétek a helyemben? A tesóm hazudik anyukámnak én pedig tudomására jutottam, hogy nem éppen azokkal találkozik akiket otthon elmond.
Hogyan hozzam mindenki tudomására hogy nem akarok játszani unokahugommal?
Mit csináljak, ha az apám nem engedi, hogy úgy szólítsam, hogy apa? Meg ha fodrászhoz megyek akkor elkezdi hajtogatni, hogy ő nem ilyen fiút akart. Meg sokszor kiabál, még ha nincs is oka rá.
Hogyan tudnám kíméletesen a szüleim tudomására hozni, hogy a párom sokkal idősebb nálam?
Elég kellemetlen, de hogy kéne a tudomására adnom egy középkorú férfinak, hogy ne így köszönjön nekem az utcán?
Szemtelen rokon? HOgy lehet a tudomására hozni, hogy ez nem megy tovább?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!