Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom tudtom nélkül levágatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tudtom nélkül levágatta a kislányom haját, mikor tudta, hogy ellene vagyok. Nem egyszer tudomására hoztam hogy ne merj a hajához nyúlni! Ennek ellenére elvitte a fodrászhoz😭😭. Mi a véleményetek, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 01:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Az a gyerek nem a tulajdonotok, nem egy tárgy. A gyerek saját hajáról saját magának van joga dönteni. Itt két hatalmaskodó, állítólag felnőtt embert látok, aki egymással csatázik, és "csakazértisazleszamiténmondtam" játszmájának az a szerencsétlen kislány az áldozata. Gratulálok, szülők!
2019. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, azért az sem mindegy, hány éves az a kislány. Lehet, hogy szép hosszú haja volt, de mondjuk 6évesen képelen magának rendben tartani, gubancok vannak benne, hisztizik fésüléskor, stb. Kevés az infó.
2019. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem a haj meg a gyerek életkora a lényeg. Párkapcsolatban nélküled dönt, cselekszik akaratos ellenére ...tudtod nélkül...
2019. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt tenném amit a gyerekem szeretne, haj ügyben.
2019. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!