Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törtöm már is a fejem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törtöm már is a fejem megcsaláson?

Figyelt kérdés
Az van,hogy ismerem a férfiakat és tudom,hogy félre fognak lépni,legyen akármi. LEhetek világszépe,akkor is félre fog mászni. Ezek miatt már most beszélgetek más fiúkkal és fontolgatok randit is...pedig van ugye a barátom..Azt gondolom magmaban,hogyha ő meg fog csalni akkor legalább én nem ofogk darabokra törni ,mert tudom,hogy jah hát én sem éltem apácaként. Ha apácaként élnék és úgy csalna meg akkor megint évekig halodokolnék a fájdalomtól...Valaki hasonlóan?akár ti pasik?
2019. aug. 14. 16:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
Mert nőből vagy.
2019. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Mért kell rákészülni?


Ha megcsal és kiderül, letöltöd a Tindert és még aznap találsz egy jobb férfit, ha legalább átlagos női szépséget hozod. Ha nagyon realisztikusak akarunk lenni akkor meg 2-3 nap alatt.


Ennek csak az lesz a vége, hogy találsz mást, majd végül te csalod meg.


Tényleg nem értem. Napok alatt találsz, főleg nőként egy normálisan kinéző embert akivel vígasztalhatod magad, erre nem kell rákészülni.

2019. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sracok is vannak igy. Egyik tarskeris srac azzal jött hogy mindig megcsaljak es erre keres baràtnöt hogy legyen kit megcsalnia neki is! Komoly. Nem?:D
2019. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek, de szerintem ne csald meg, csak számíts rá, hogy nem biztos, hogy örökké tart a kapcsolatotok és legyen b terved
2019. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Kislány vagy még :)
2019. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

na megcsalni lehet nem fogom,de beszélgetni igen.

Ez igaz,hogy már aznap találnék valakit tinderen vagy utcánxd

AKkor annyit monndok ahogy írták is B terv van s lesz is :)

akik meg itt kislányoznak és védik a pasit azok naívak és azt hiszik őket nem csalják :D pedig deee :D

2019. aug. 15. 07:46
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

16# Mik ezek a feltételezések?


Én onnan tudom, hogy nem csalnak hogy a lány rám van akaszkodva és nem fordítva én nem tudom, hogy nem csalom meg vagy ha meg akarom szakítok vele.


Csak szimplán nem értem mért vagy vele. Itt igazából te akarod meg csalni, ezzel a "félek hogy megcsal" dologgal csak létjogultságot akarsz adni a vágyaidnak.

2019. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
utolsó hát könnyű neked,mert a nők ritkán lépnek félre :D férfiakra jellemző ez. Itt gyakorin is minden 2. kérdés megcsalás,k**rvázás. Az imserőseim is akikkel voltam elég jóban haver mind elmondta,hogy megcsalta nőjét,plusz k**rvázás. Elég sok házast is isemrtem plusz mennyi akart tőlem valamit.........szóval van tapasztaltom. és mennyi asszony,lány mesélte hogy csalják. Iszonyú ritka,ha a férfi nem csinál ilyet,de az is azért van,mert pl nincs rá lehetősége nm azért,mert nem akarná. A pénzes pasik 99%-a megcsalja a nőjét ,de lehet van az 100% is
2019. aug. 15. 08:50
 19/19 anonim ***** válasza:

Akkor ha megtudod hogy csal nyugodtan csald meg vagy szakíts vele, de ne csald meg most azzal a gondolkodással hogy majd a jövőben úgyis megcsal 😂


Meg te is mondtad 1 nap alatt találsz valakit rá.


Azaz meg akarod csalni ... nem pedig vissza adni a még nem létező csalást.


Meg azt nem értem mért vagy vele ha megakarod csalni?

2019. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!