Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány jó kapcsolatot láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány jó kapcsolatot láttok magatok körül?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Nulla. Úgyhogy menjen mindenki a keczibe. 🙂
2019. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem szokásom mások magánéletével foglalkozni. Mivel saját magammal szemben másoktól is ugyanezt várom.
2019. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Egy ilyet tudok mondani, a párom szüleiét (illetve a miénket). A többiből valami mindig hiányzik. Ha mi a párommal nem lennénk együtt abszolút nem hinnék abban, hogy egy párkapcsolat lehet tényleg jó.

Én jó kapcsolatnak csak a "teljes csomagot" tudom nevezni. Ahol maximális az érzelmi rész, szerelmesek egymásba de objektíven nézve is tökéletesen megvannak problémák, veszekedés nélkül úgy, hogy mellette nincs ellaposodva a kapcsolat. A legtöbb kapcsolatból ez hiányzik. Már nem is kapcsolat csak együtt élés. Együtt vannak megszokásból vagy a közös dolgok miatt vagy hogy ne legyenek egyedül de ennyi. Hiába nincs probléma vagy ilyesmi én az ilyen langyos szart nem tudom jó párkapcsolatnak tekinteni. Illetve ami miatt nagyon sok kapcsolatot nem gondolok jónak az az, hogy egyszerűen nem boldogok. Ha a kapcsolat rendben is van de annyira átveszi ez az egész életüket, hogy a saját céljaik, a saját életük sehová nem halad, feladnak mindent. Egy jó kapcsolatban szerintem ilyen nincs, a párkapcsolatodon kívül a saját életeddel is meg vagy elégedve, haladsz és boldog vagy.

Viszont ami párom szülei között van az tényleg egy tökéletes kapcsolat, így 10 év után azt tudom mondani, hogy mi is efelé haladunk. Ők több mint 40 éve vannak együtt, a mai napig le se lehet őket vakarni egymásról és sugárzik róluk, hogy mennyire szerelmesek. Folyton utazgatnak, randiznak, kiöltöznek egymásnak, romantikáznak stb. De mellette mind a kettőjüknek megvannak a saját kis dolgai meg céljai és annyira boldogok.

2019. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

"jót"? Hát ez elég relatív.

Olyat, ami számomra "jó", egyet sem.

Az összes párkapcsolatot a környezetemben az egós elme uralja.

2019. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha a fészbúkot vagy az instákat nézzük akkor csak tökéletes, már-már álomba illő kapcsolatokat látok. Persze a valóságban a legtöbb rohad kívül belül. De legalább az idegenek meg a messziről jött emberek azt látják, hogy minden tökéletes.
2019. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a mi kapcsolatunk jó a párommal.

Na de most majd ezt tuti ha haza jön megkérdezem tőle hogy ő ezt hogy gondolja:D

Van egy pár, kívülről olyan mint egy álompár.

Viszont én ismerem a srácot. Nos ez a srác nekem irkalt, hogy mennyire bejövök neki, meg milyen jó lenne szeretkezni, meg ilyenek. Szóval csak kívülről az.

Ezért szerintem senki nem tudhatja hogy egy másik ember kapcsolata milyen lehet valójában. :)

2019. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

#3

Az én párom szülei is pont ilyenek :) Elsők voltak egymásnak tinikorukban és most 30 év után is olyanok, mint a friss szerelmesek. De ez nagyooon ritka. Olyan igazán jó kapcsolatnak, amikor rájuk nézel is tudod, hogy ők egymásnak lettek kitalálva, talán az ismerősi körömben a kapcsolatok 20%-át mondanám. A többi inkább érdekkapcsolat, vagy úgy ahogy van szar, pl csalják egymást. Mert az emberek türelmetlenek várni a megfelelő társra, csak kell valaki, hogy ne unatkozzanak, vagy hogy hamar legyen gyerek, meg ilyenek.

2019. aug. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Most így hirtelen csak kettőt tudok mondani, ha minden szempontot figyelembe veszek. Ebből az egyik 26 éves házassag, tehát hosszú távon bizonyított, a másik az meg fél éves csak. :D Tehát az idő próbáját még nem állta ki, de nagyon ígéretes alapok vannak, szerintem az is egy jó kapcsolat.
2019. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Én mondanám, hogy csomót látok, de az a baj, hogy a sajátomon kívül senki más kapcsolatába nem látok bele. Nyilván beszélgetünk egymással és közelebbi barátok megosztanak ezt-azt, de az mégsem lesz ugyanolyan.


A saját kapcsolatukat szerintem a legtöbben jónak ítélik, hiszen miért lennének benne, most hogy külső szemlélőként nekem ugyanaz-e a fogalmam a "jó"-ról, mint a benne élőnek, az más kérdés, valakinek bizonyára az én idilli kapcsolatom nem számítana "jó"-nak, mert mittudomén, valami nem tetszene neki benne. Ez így van rendjén, mindenkinek más a fontos.


Azt mondanám, hogy olyan 10-ből 8 kapcsolat a környezetemben boldog, kiegyensúlyozott, a saját fogalmaik szerint jó. Nyilván csak az enyém tökéletes :P De a többieké is jó. Szóval nekem abszolút pozitív a képem ezzel kapcsolatban.

2019. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Számot nem tudok írni, de 1-2 kivételtől eltekintve boldog párokat látok magam körül. :)
2019. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!