Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom sokáig elviselni a párom szüleit?

Figyelt kérdés

Voltunk barátom családjával kirándulni 4esben, voltunk erre arra már, de valahogy nagyon nem szeretek már velük lenni. Aranyosak, de már 15 perc se kell ahhoz, hogy "meneküljek" onnan ahol vannak. Annyit röhögnek, meg néha még engem is kiröhögnek, amit mondok. Barátom a kisebb fiú és már egyedül ő lakik otthon. A szülei sokszor mondják mit kell csinálni és rögtön ugrik. Sokszor akkor is ha ott vagyok. Segítek én is ha kell.

A legnagyobb bajom, hogy a pasim ebből semmit nem vesz észre. Szeretik az embert vagy a saját családtagjukat szívatni és csak sírnak a röhögéstől, aztan már én érzem magam kellemetlenül. Nekem nagyon sok amit leművelnek egy családi ebédnél pl. Nekem ezektől csak mégjobban elmegy a kedvem a velük egy légtérben tartózkodástól.

Már gondolkoztam, hogy elmondom a barátomnak ezt, de nem tudom, hogy kezdjem, mert neki a szülei a legfontosabbak az életében, utánuk én vagyok.

Nálatok volt már hasonló? Mit csináltatok?

22/l


2019. aug. 15. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnál valami konkrét példát, magában az, hogy vidámak nem értem miért probléma :D ha hülyeséget mondasz akkor persze hogy kiröhöhnek :D
2019. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg jó kedvüek! Az lenne a baj ha kineznének onnan és látszódna hogy nem kedvelnenek. Ha erről nincs szó akkor fogadd el őket olyannak amilyenek és próbald meg te is jól erezni magad velük! Nem olyan nagy dolog érzelmeket kihozni magadból nem igaz? Problémat abból amit leírtál nem látok!
2019. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!