Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinál átok ha oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinál átok ha oda adta volna a pénzt?

Figyelt kérdés
Gyors leszek. Ha 9 éve lennétek egy kapcsolatban. 9 év alatt végre összegyűlt volna egy házra való. 70% ban a párotok pénze lenne, mert ő jobban kereset. Viszont, annak ellenére hogy ti mondtátok neki hogy ne adja oda a főnökének a pénzt, mert az megszorult. Ő oda adná mert úgy van vele, hogy vissza kapja.. De ő nem kapja vissza. Mit tennétek a helyemben? Eluszott a pénzünk, mert párom semmilyen papírt nem iratot vele, nincs bizonyítéka semmi. Nekünk még maradt a nagy semmi..
2019. aug. 15. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám a páromnak,hogy engem nem érdekel ha ilyen felelőtlen,de a pénzemet,azt a 30%-ot marha gyorsan adja oda nekem,az én pénzemmel ne szórakozzon.Ha nem adná oda,szakítanék.
2019. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg agyvérzést kapnék. Aztán ha a főnök a szép szóra nem hallgat, akkor fel kell fogadni 2-3 tapasztalt bézbózütő kezelőt és kiverni belőle.

Csávódra meg szavak nincsenek, ilyen kicsesztt felelőtlen legyen valaki...

2019. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ne is mondjátok! Nagyon haragszom. 9 év alatt megint itt vagyunk a semminél..

Hiába lenne bármi a fönökével. Nincs pénze amiből ide adja..

2019. aug. 15. 12:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye
2019. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon dühös lennék. Szakítanék, és érdeklődnék egy ügyvédnél, hogy van-e remény visszaperelni az extől azt a saját 30%-omat.
2019. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát jó hülye volt...én elgondolkoznék azon, hogy ráadjam-e a kabátot.

De azért te is mondhattad volna neki legalább azt, hogy irasson papírt róla, határidővel mindennel. Te se voltál sokkal előrelátóbb...

2019. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az egyik felét titokban adta oda. A másik feléről tudtam. És igen én is hibás vagyok ebben igazad van. De nem volt kedvem már többet veszekedni vele. 1000% azt mondta bizak benne, úgyis vissza kapja.. Bár így vissza gondolva inkább veszekedtek volna.
2019. aug. 15. 13:34
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne maradj már meg egy komplett idióta mellett! Meg szemétláda tolvaj mellett, hiszen a magáét odaadhatja, de a tiedet nem! A pénzre keresztet vethetsz, semmi bizonyíték nincs! Egyáltalán igaz ez a történet a főnökkel? Biztos, hogy nekiadta? Nem lehet, hogy a pasid meg akar lógni a pénzetekkel?
2019. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasid komplett idióta, ha így történt. Viszont bennem is felmerül a gyanú, hogy a párod szépen átvágott téged és le fog lépni a pénzzel, ugyanis aki nem teljesen beszámíthatatlan, az nem ad kölcsön milliókat papír nélkül.
2019. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg, amit utolsó írt, simán igaz lehet...


Mindenesetre a pasitól el kell búcsúzni, majd egy ügyvéddel konzultálni, hogy van-e reményed visszaperelni tőle a te pénzedet.

Szerintem nem sok, mert

a) nyilván ti sem írtatok papírt erről egymás között;

b) hogy pont 30% a te befizetésed, az a te saccolásod. Ez kevés egy bírósági ítélethez.


Ismerek hasonló esetet, csak ott a férfi a sógorának a vállalkozásához adta kölcsön, mert meg voltak szorulva. Mert ugye a család mindenek felett.... A pénz elúszott, az a házaspár elvált, és az ő párkapcsolatuk is ráment erre. :-(

2019. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!