Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell viselni, ha a (férfi) párunkra sok nő nyomul?

Figyelt kérdés
Mi a jobb? Hogy kell viselkedni a párunk felé, magunkat hogy kell nyugtatni?
2019. aug. 15. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Bízz meg a párodban és hidd el, hogy téged szeret. A többit nekik kell megoldania. Ha fontos vagy neki tudni fogja mit tegyen. Te pedig add magad, legyél az a szép, kedves nő akibe beleszeretett. Ha valaki meg akar csalni, akkor meg is fog. Nem lehet ezt kivédeni.
2019. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Beszerzel egy pisztolyt (természetesen engedélyekkel), berakod a ridikülödbe, és ha meglátod, h egy ribbi feltűnően nyomul, kihívod a toalettre, ott szépen nyugodtan elmondod neki, h szakadjon le a pasidról vagy kinyírod.


Nem tudom, fogalmam sincs. :) Én talán úgy gondolom, h amíg érzem a szerelmét, addig nincs baj, és nem is kell nyugtatgatni magad. Van egy olyan mondás, h az igaz szerelemben "Ha egyik a másikat repülni hagyja, de ha zuhan, fél szárnyát kölcsön adja." - én ezt nagyon igaznak tartom. Ha meg vmelyik csaj mégis elkezdi érdekelni, azt úgy is érezni fogod, én legalábbis biztosan megérezném.

2019. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenkor nagyon nehéz szerintem tartani magunkat. Nekem mondhatni szerencsém volt, mert 2 év alatt nem sokszor fordult elő ilyen.


1. Állandóan telefonálgatott neki, mikor lejárt a munka ideje, és tudta nagyon jól hogy onnan jönne hozzám. Szóval heti szinten háromszor felhívta a párom hogy lerobbant, vontatni kellene, vagy szerelje meg a kocsit, most nem tudja mi baja.

Megoldás: Egyik alkalommal, elmentem én is vele. Meglepődött.

Vigyorogva mondta de szép pár vagyunk na de D...(én) mennyit híztál.

Annyit feleltem ő viszont semmit se változott.


A kétértelmű célzásai miatt, a párom lekoppintotta hogy vigye másik szervízbe.

Azóta nem kereste.


2. Rendszerint versenyre járunk, - olyan ágban dolgozom ahol vannak gyakran megrendezésre kerülő versenyek.

Itt ismerte meg, az egyik illetékes hölgyike a párom.

Kis gyermekes fiatal kamasz.


Állandóan irogatott neki, ha beszélt velem a párom beledumált, ha csókolóztunk vagy megölelt, közénk fúrt mint aki nem férne el a téren .. Csak rajtunk át.


Itt kellett hatásosabban fellépni.

A párom szavai se hatottak.

Én őt megráztam. Nem egyszer kaptam gyomor ideget, annyira elszemtelenedett. Azóta békén hagyja...

23/L

2019. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be kell vállalni olyasmit is, amit a többi csaj nem tenne 🙂
2019. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!