Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfi, hogy szerez barátnőt?

Figyelt kérdés

Mielőtt jön a sok komment, előre szólok, hogy nem önsajnálat és teszek is a dologért.

Nah szóval, egy kedves, rendes, odafigyelő, vicces, normális srác vagyok. Van önbizalmam és jó kedvvel megyek a randikra is, szóval nem látszik rajtam semmilyen frusztráltság vagy hasonló. Van kocsim is és mindig meghívom a csajt, amire csak akarja stb...

De a gond ott kezdődik, hogy a jó belső tulajdonságaimmal nem tudok megfogni senkit, mert a szép belsőhöz, sajnos egy nem túl jó külső párosul, nem vagyok jóképű sajnos. Előre szólok, hogy a kondizás és hasonló sport ezen nem segít, mielőtt írja valaki. Ha valaki arcra nem szép azon változtatni nem lehet, de emellett sajnos alacsony is vagyok a 170 centimmel.

Nagyon szeretnék már egy barátnőt, de sehogy se jön össze pedig próbálkozok mindenhogy, sajnos manapság minden a külsőség. Pénzzel hogyan tudnék barátnőt szerezni? Vagy hogyan lesz egy csúnya férfinak barátnője, aki nem csak kesereg, hanem tesz is érte, hogy legyen?


2019. aug. 15. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

De a testeden segít a sport. Ha amúgy normális vagy, nem baj, ha nem vagy jóképű, kevesen azok.

A nők kevésbé felszínesek.

2019. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És mondd, kérdező, mennyire vagy értelmes? Az érdeklődési köröd mit foglal magába?
2019. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ahogyan a szépeknek.
2019. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Sehogy. Felejtsd el.


Nem vagy potens jelölt.

2019. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Sportolok, olvasok, színházba és programokra járok, utazok, normális karrierem van.



Emiatt nem csak boldog és kiegyenúlyozott vagyok, de van témám a focin kívül is, és nincs jóval 30 felett sem aputestem (nem, két ajtós szekrény sem vagyok).


Innentől a nem kizárólag külsőségekre utazó nők túllépnek azon, hogy nem én vagyok Brad Pitt, és simán ismerkedem.



Persze, aki csak nyafog, hogy rosszat dobott a génlottó, és semmit nem hajlandó tenni, hogy legalább azokban a dolgokban, amikben tud vàltoztatni, ott irányítsa az életét, az nem fog ismerkedni, marad a nyafi a GYK-n

2019. aug. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Férjem sem egy matyó hímzés ... Mindíg voltak női, sose nyíkódott, elfoglalta magát, érzelmileg intelligens magas önismerettel rendelkező jó ember. Csak beszélgetett a lányokkal odafigyelt és simán megnyerte őket a személyiségével.
2019. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én azt tapasztaltam, hogy akármit mondok vagy teszek, mindig vége az 1 vagy 2. randi után a dolognak, mivel nem tudnak vonzódni hozzám mert nem nézek jól ki
2019. aug. 16. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van, ha megnyered őket mindegy hogy nézel ki...de komolyan
2019. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sport a lényeg. Látszódjon rajtad
2019. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!