Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy 22 éves lányt az anyja irányít?

Figyelt kérdés

24 Éves vagyok a barátnőm 22.


Konkrétan olyan a kapcsolatunk mintha 12 évesek lennénk. 2 éve együtt vagyink. Azt hittem , hogy csak eleinte lesz úgy, hogy keveset talalkozunk. De nem. Max heti 3x találkozunk de inkább 1x 2x . Az anyjahoz kell igazodni. Engedélyt kell kérnie, hogy atjöhessen hozzám vagy itt aludjon. Azért nem mentünk le ketten a balatonra mert az anyja nem engedte el. Szerintetek ez normális? Hiába mondom a barátnőmnek nem áll a sarkára. Mit tegyek? Ha nem változtat ezen szakitani fogok.



2019. aug. 16. 04:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Kimondtad a megoldást. Jobb nem lesz.
2019. aug. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Elkeserítő. mert tényleg nagyon szeretem a barátnőmet csak fél az anyjától és engedi, hogy ő irányítsa. Jövő héten lesz a szülinapom. És az anyja kitalálta, hogy akkor ünnepeljék A barátnőm és a tesója névnapját. Ami juliusban volt... természetesen engem nem hívtak meg.
2019. aug. 16. 05:02
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes folytatni, hacsaknem azt akarod, hogy az anyja irányítsa az életeteket. Aki ennyi idősen nem szakadt le a szüleiről, az később sem fog
2019. aug. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az. Túl van a pubertás koron, amikor ki kellett volna alakulnia annak a viszonynak, ami már felnőtt-felnőtt kapcsolat, ahol tud és mer nemet mondani, már nem feltétel nélkül fogadja el a szülők szavát.


Sajnos nagyon sok szülő, a “csak jót akarok neked” szellemében totális kontrollt gyakorol a gyereken. Ezt tetézi, hogy későbbre tolódott az első munkahely, és a külön költözés a szülői házból, így egyre több az olyan, akar 30-as ember, akinek api/anyu szava szent, akar munka (mikor anyuci elkíséri a huszon éves gyermekét az interjúra, esetleg betelefonál a gyerek nevében) akár párválasztás terén.



A barátnőd alapjában véve meg nincs őrülten elkésve, mert ez valamikor a tízes évek vége-húszas évek elején játszódik le, és hosszabb folyamat, de lattam már embert (történetesen lányt, de fiúból is van ilyen), aki 30 évesen még anyuci csettintésére szakított. Most közel a 40-hez, még mindig egyedül van, anyuci még egyszer nem hibázott, és engedett férfit a közelébe.

2019. aug. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még annyit hozzá teszek, hogy 2 hetente apás hétvége van.

Neki. Elváltak a szülei. Ebből is adódtak problémák. Mert szóvá tettem, hogy miért kell 2 hetente menni az apjához és ott aludni nála mint ha kisgyerek lenne...

2019. aug. 16. 05:46
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg az a korosztály, ahol a barátnődnek kell a sarkára állnia és megmondani hogy mikor hova megy, vagy még azt sem, mivel mobilon elérhető.


Hogy a helyzet változik e, az csakis a barátnődön múlik. Ha ez a családi beltenyészet tetszik neki, (bocsánat a kifejezésért) akkor sajnos nincs mit tenni, ha viszont szenved benne, akkor segíteni kell neki hogy talpraálljon.


Nekem a tesóm volt ilyen, folyamatosan anyám nyakán lógott, ha néha néha talizott a barátjával, akkor utána napokig csak anyuval volt, hogy anyu ne unatkozzon. Minden párkapcsolatát úgy alakította, hogy legyen is, ne is. Ezt hamar megunták a pasik.

Az a baj, hogy nem tudod nekik ezt megmagyarázni hogy nem normális a helyzet, mert szerintük az.

2019. aug. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Utolsó amiket leírtál az nagyon igaz. Barátnőm is pont ilyen.
2019. aug. 16. 07:07
 8/31 A kérdező kommentje:
ELVILEG neki se tetszik ez a helyzet. Csak úgy látom fél az anyjatól és inkább meghunyászkodik. Vagy az is lehet, hogy szerinte ez normális csak nekem nem mondja el az igazat.
2019. aug. 16. 07:10
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ó bakker ez nagyon nem normális. Teljesen gyerekként van kezelve a 22 éves lány. Esetleg adhatnál úgymond ultimátumot, hogy ha ez nem változik akkor szakítasz.

Mi az, hogy egy családi összejövetelre nem hívnak téged? Nemáááár

2019. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#9 Ráadásul akkor van a szülinapom és pont az nap akarják ünnepelni A névnapjukat ami július elején volt.
2019. aug. 16. 07:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!