Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jár sok házas ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár sok házas ember prostihoz?

Figyelt kérdés
Mi az amit a prosti meg tud nekik adni, de a feleségük nem?

2019. aug. 16. 20:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%
Mert sok nő elhízik,és nem akarnak visszacsinosodni.
2019. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

#10


Ha frigid akkor nem is akarja megkapni. Ez nem baj, csak az, hogy a másiktól is elvárná.

2019. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#10. Ha a feleség nem jár ki máshoz, akkor bizonyára így van. A kérdés erre nem tér ki.

33/f

2019. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azért mert nagyon sok nő idővel már nem akar szexelni a párjával. Sajna.
2019. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Én pl. ebben az éveben még 5 perc emberi törődést sem kaptam. Csak menjek dolgozni, húzzam az igát. Ha meg jól esne valami, azért meg szólnom kellene. Simogass már meg itt és itt, szólj már hozzám kedvesen. Szexelj már velem havonta egyszer legalább. Érj már hozzám... és még sorolhatnám. Na ezek után én kötelezővé tenném a prostizást, de úgy, hogy az asszony fizesse!
2019. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
15-ös, te voltál kedves? Nem vádolni akarlak, csak nem tudom elképzelni, hogy a kedves, törődő, szerelmes férjemnek ne ugyanezt a törődést adjam vissza.
2019. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én nemtom, de változatosság? Esetleg?
2019. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
56%
*meghogy pl esetleg több életenergia van benne, mert neki ez pl a szakmája, foglalkozása ebből él? Vagy pl mondjuk már a feleségük már nem kívánja a szexet, v vélhetően ő is csalja a férjet, nemtom.
2019. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%
Miért is? Otthon a szex este kilenckor, hálóing, hajcsavarók... A popót félti! Semmi szexi fehérnemű, csak fehér pamutbugyi.. A prosti ezeket is megadja. Érdekes ők nem féltik a popsijukat, és nem vonakodnak az oráltól, amit sok feleség úgy tesz meg mintha áldozatot hozna.
2019. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#15, Ilyen esetben én elválnék.


A férfiak 35-40 évesen is makulátlanul vonzóak a nők számára, ha figyelnek magukra. Sőt ugye anyagilag egyre magasabbra jut az ember, el lehet kezdeni élni.


Ki akar beleragadni egy ilyen torokszorító kényszerházasságba?


Már a házasság elején gondolni kell a válásra és az anyagiakra, hogy időben ki lehessen ugrani az ilyenekből.


Legtöbb esetben az anyagiak és a gyerek jelenti a zsarolás és a lezárás alapját. Egy válás mindig durván megviseli a férfit, minden téren...


Lelkiek ellen nincs mit tenni, be kell vállalni, hogy a gyerekeidnek lőttek...anyagilag azért védhető a helyzet.

2019. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!