Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon jó ember és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon jó ember és hiába igyekszik, úgy érzem nekem ez kevés, amit ő nyújtani tud. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre is elnézést kérek, ha hosszú lesz, de eléggé el vagyok keseredve.


25 éves vagyok, ez az első kapcsolatom életemben, sajnos nehezen ismerkedem, mert zárkózott vagyok és egy elég fura, elvont embernek tartom magam, régebben szerettem egyedül lenni, barátaim azért vannak, de keveset találkozom velük, elsősorban egyetemen, eddig inkább a tanulmányaimra fókuszáltam, amíg meg nem ismerkedtem kb. másfél éve egy 15 évvel idősebb férfival egy viszonylag semleges helyen. Egy fél évig kb. csak beszélgettünk, mindig is lenyűgözött az intelligenciája, nagyon okos, kedves, bár a szüleim kiakadtak rajta kicsit, de fél évvel ezelőtt összejöttünk. Ő egy nagyon jó ember, nem iszik, nem dohányzik, nagyon kedves, művelt, de mégis úgy érzem, hogy nem tudja nekem megadni, amire vágyom. Mindig nagyon türelmes volt velem, 5 hónap után vette el a szüzességem, igazi úriemberként viselkedik, viszont nagyon sokszor fáradt a munkája miatt, nekem meg most hogy már nem fájnak az együttlétek, egyre nő(ne) a szexuális étvágyam, neki meg nincs kedve, fáradt, kielégíteni sem tud, pedig igyekszik... Sajnos egyre több a veszekedés, részben a felsoroltak miatt, másrészt meg csak nagyon elvont témákról lehet vele beszélgetni, mint a vallás meg a történelem, amik szintén veszekedéshez vezetnek.


Szeretjük egymást, tudom, hogy ő egy tiszteletreméltó és jó ember, de egyre jobban érzem, hogy "túlnőttem" ezen a kapcsolaton. Nekem rengeteg az energiám, sportolok, tanulok, utazom, tudom hogy a pénz nem minden, de nekem elég tehetős szüleim vannak, neki pedig nem fontos a pénz...


Azzal van problémám, hogy amúgy is nehezen ismerkedem, zárkózott vagyok és elég határozott elképzeléseim vannak az életről, félek, hogy a soha az életben nem lesz senki más és ha szakítottunk, már nincs visszaút.


Párom szerint viszont én vagyok a türelmetlen vele szemben folyton.


Légyszi normális válaszokat, ha lehet! Most tényleg nem tudom, mit kellene tennem ebben a helyzetben.



2019. aug. 11. 19:41
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Többször hallottam már tőle, hogy ő úgy érzi, hogy a mi kapcsolatunk csak a szexről szól, pedig sok dolgot csinálunk együtt: Beszélgetünk, kirándulunk, sportolunk stb.
2019. aug. 11. 19:44
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ezért maradjon minden ember a saját maga életkora szintjén! Egyetlen baj van, amit már kismillió kérdezőnek elmondtam. 25 éves vagy, tanulsz, semmid nincs a szüleid vagyonán kívül. Ergo nincs tapasztalatod arról, hogy a dolgoknak ára és értéke van. Neked ilyen mentalitással még nem való kapcsolat! Neked ha lenne is 30 év fölé ne menj neki meg 35 alatt nem kellene keresgélnie. Egyikőtöket se pártolom bármennyire is műveltnek állítod be magad ezzel a "kapcsolattal" ezt meg is cáfoltad! Sajnálom, ha demotiváló voltam, de én senki buksikáját nem fogom itt megsimizni, hogy jaj szegény, hát nem megy.
2019. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Diazepam ***** válasza:
96%
El kéne döntened mit akarsz. Mi nem fogjuk helyetted. Abból amit leírtál az jön le, hogy csak azért maradnál vele mert úgysem lesz más. Ezzel őt megalázod, te pedig boldogtalan leszel. Kinek jó ez?
2019. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, igazából csak azért vagy vele mert félsz egyedül lenni. Megértem a te szempontodat, de te mit éreznél ha kiderűlne hogy a férfi akit szeretsz, csak azért van melletted mert fél attól hogy nem találna jobbat nálad? Ha úgy érzed/gondolod hogy már nem tudsz és nem is igazán akarsz javítan kettőtök kapcsolatán, akkor szerintem az lenne a legjobb ha elengednétek egymást, mert hosszútávon nagyon megfogjátok szenvedni ha valami olyat erőltettek ami nyilvánvalóan nem megy.
2019. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
82%

Kicsit sok az a 15 év. Én azt mondom, hogy a "még belefér" kategória az olyan +/- 10 év, afölött már azért előjöhetnek a fent említett problémák.

Szerintem ennek így sok értelme nincs, egész egyszerűen másra van igényed az életkorodból fakadóan. 35 éves férfiként én sem nagyon tudnék már egy 20 éves lánnyal úgymond"lépést tartani", maximum ideig-óráig.

2019. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy fulig szerelmes, ez a diagnozis. Celine Diont 26 ev korkulonbseg es a kozvelemeny rosszindulata sem tantoritotta el, es a rakos ferje miatt a karrierjet is felrette egy idore.

Ezt nem azert mondom, hogy valami bunt olvassak a fejedre, csak megallapitottam egy tenyt.

Most azt kell atgondolnod, hogy kepes vagy-e szerelem nelkul leelni egy nem is olyan rossz eletet, vagy inkabb vallalsz egy kis kockazatot es ugrasz az ismeretlenbe.

Ez a kapcsolat nem mindennapi aldozatokkal jar, merlegeld, hogy amit kapsz cserebe az is kulonleges-e. Akarhogyan is dontesz mindenkeppen batornak kell lenned, vele szemben meg tisztessegesnek. Az o szempontjait is vedd figyelembe es ne feledd, hogy a masik ember nem azert jott a vilagra, hogy minden kivansagodat teljesitse. Akarki melle sodor az elet valamilyen alkut muszaj lesz kotnod.

2019. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%
Na igen, a szokásos. Az igyekvő, kedves pasi "kevés", nem elég izgi. Bezzeg a flegma, félreqrogató macsó az vonzó, de hát "brühühü csak dugni akar, brühühü megcsal", de hát az ösztön alapján ő az alfahím ugye, a kedves törődő pedig egy áthidaló balek max.
2019. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

7-es mekkora marhaságot ír.

Kérdező, ne félj attól, hogy egyedül maradsz. Még nagyok fiatal vagy, s hiába írtad, hogy zárkózott vagy, azért nem tűnsz egy nagyon elveszett léleknek. Csomó mindent csinálsz, aktív vagy, tanult vagy, lesz lehetőséged ismerkedni hidd el :)

2019. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Lehet beleegyezne abba, hogy szeretőt tarts
2019. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy életed van. Ha nem vagy boldog, ha nem vagy teljesen megelégedve a mostani életeddel, lépj tovább. Ezt mondom úgy, hogy én is mindig mást, másokat helyeztem a saját vágyaim, álmaim elé...most közel a hatvanhoz már nagyon bánom. De már késő. Te még változtathatsz. Sok sikert hozzá.
2019. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!