Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jár sok házas ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár sok házas ember prostihoz?

Figyelt kérdés
Mi az amit a prosti meg tud nekik adni, de a feleségük nem?

2019. aug. 16. 20:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20%

Egyébként egyre több kutatás bizonyítja, hogy a nőknél alapbető idővel a libidócsökkenés. A szex csak egy kényszerré válik a házasságban. Míg a férfi libidója sokáig megmarad.


+ 30 év is lehet a különbség ... ami rengeteg.


Ma már próbálkoznak női potencianövelőkkel, amik visszaállítják a szexuális ingereket, csak hát ez elég tabu téma ebben a hiperfeminista férfigyűlölő társadalomban. Pedig a biológia ellen nem tudunk tenni semmit.

Egyszerűen más a férfi-női testfelépítés és mások a biológiai szerepek.


Viszont potencianövelőkkel egy szintre lehetne hozni ezt, így megmaradhatna a tűz a kapcsolatban. A frigid hajcsavarós pamutbugyis bababúderszagú anyából, egy szexre vágyó dög válna... aki karbantartaná a testét, szexi ruhákat venne és aktívan kívánná a szexet. Ez nagy motiváció lenne, hogy 35 évesen is gazellateste maradjon és ne kényelmesedjen el szülés után, hiszen újra meg kell hódítania a férjét... nem csak a kisgyerekét.


Viszont valljuk be, melyik férj merne az asszony elé állni, hogy gyógyszeres potencianövelővel állítsa helyre a frigiditását? :D

2019. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szeretem a brassóit, azért nem ennék azt minden nap.
2019. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
8%
19-es, javaslom, hogy próbáld meg inkább meleg férfiakkal, azok nem féltik a "popót"! Mondjuk azért arra is kíváncsi lennék, hogy te engednéd-e a nődnek, hogy a s3ggedbe dugjon egy műf4szt, ha őt az izgatja...
2019. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
46%

A szülés meg a gyermeknevelés borzasztóan leépíti a fiatal nőket. Ahogy megszületik a kis poronty, onnantól apa le van szarva.


31 vagyok, egyelőre nem is tervezem a családot, csak ki szeretném élvezni a fiatal férfi kort. (Nem prostizok, inkább csajozok. Nekem a prosti műanyag.de megértem aki eljár)


Látom ahogy a kollégák feleségei jönnek be. 30-35 éves anyukák. Úszógumi, hintőporszag, pelenkaszag, gyakran rövidre vágott haj, kismamaruha. Visító gyerek, apunak meg haza kell érni a sörözésből meg az eseményekről 8-9-re különben kikapnak. Gyakran nulla alvás után jönnek be, szabad privát idő megszűnik kb. A férfiak ilyenkor válságba jutnak. A legtöbb házasság itt megy tönkre. A nők meg minden figyelmüket a gyerekbe fektetik. A vonzalom kimúl kb. Sokat beszélgetek a fiatal 35-éves apukákkal, és valami meghal a szemükben mindig.


Nem tudom mi a megoldás, de én egyelőre nem akarom beáldozni az életemet.


Abszolút megértem, ha ezt nem bírja egy férfi elviselni, lelépni meg már nincs lehetősége mert életekért felel.

2019. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
31%

Már megint? Már megint eljátsszuk, hogy csak szexi, izmos, öltönyös, Hugo Boss modellek élnek lelakott anyukákkal? Szerintem az a baj, hogy ti soha nem vagytok a toppon. Mire is nedvesedjen a nő?


Nem NEKI kell felvennie a szexi fehérneműt. NEKTEK kellene a nőt elcsábítani. A nő izgul fel nehezebben, miért övé a csábítás?


Sheggbe meg tessék a haverokat qrni. Még jó, hogy a prosti nem félti a valagát, az a munkája, hogy qrvamód dugd szét.

2019. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%

A közelemben lévő 30-40 éves apukák vagy elváltak és fiatalabb csajra váltottak (Hugo Boss nem is, de jól karbantartott sportos fiatalos test és jó karrier pl simán van), vagy maradtak asszonnyal. Nyilván szex kisgyerek mellett már esélytelen/nem ugyan az.


A nőnek nem is érdeke ilyenkor már a szexualitás, egy célja van, a gyerek. Nagyon sok olyan fiatal anyukát látok, aki igénytelenné válik szülés után, masszív elhízás, löttyedés stb. A vonzalmat mindkét félnek fenn kell tartani.


Ja persze a férfi dolga minden ezen a téren is. A nagy lóf..szt. Közösen kell tenni mindkét félnek egyaránt a szexualitás megőrzésében!

Karban kell tartani szépen a testet, és egymást kell újra meghódítani.

2019. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem védem az anyukákat, én soha nem fogok szülni, de tényleg, mondjátok meg, merre laktok, mert én Pesten nem látok ennyi szexi pasit.
2019. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!