Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy párom nem mondd igazat ebben?

Figyelt kérdés
Tanácsot kérnék ha valakinek van ebben tapasztalata.Nő vagyok,gombás fertőzést állapított meg az orvos.3 éve vagyok kapcsolatban,eddig nem volt semmilyen hasonló probléma sem.Én nem voltam senki mással,párom állítja hogy ő sem.Lehetséges ez?Létezik hogy más módon is el lehet kapni ilyesmit?
2019. aug. 17. 12:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szépen kezeld ki magadnak és a párodnak is, ennyi. Azért ezt elég könnyű máshol is összeszedni, nekem sziinglin is volt.
2019. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, nem feküdtem le senkivel se. Elég, ha a piszkos kilincset fogod meg a wc-n, vagy uszodában valahol.

Párodnat kérd meg, hogy higiénikus törlőkendővel törölje le használat előtt az ülőkét és/vagy tegyen rá wc papírt.

2019. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Olvass utana a hazipatikan es a webbetegen. Nem vall tul nagy muveltsegre, hogy egy candida fertozesrol a hutlenseg jut eszedbe. A candida mindenki testeben ott el, resze a huvelyfloranak, ami egy bonyolult okologiai rendszer. Ezt a rendszert rengeteg dolog megbolygathatja, olvass utana.
2019. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudtad, hogy gombát kapni csak minden mástól lehet, a szex ki van zárva? :D Meg kell vizsgáltatni a barátod is, az a tuti.
2019. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

“ Meg kell vizsgáltatni a barátod is, az a tuti.”


Igen, ez így van. De nem azért, mert feltétlen félre ment, hanem, hogy ne fertőzze vissza.


Gyakori, hogy az uszodában a csaj összeszedi, átadja a pasinak is, aztán a csajt ahányszor kikezelik, a pasi visszaadja neki

2019. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. aug. 17. 13:12
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már írták előttem, a cadida gomba az embernél az alapfelszereltség része. Nem is kell elkapni. Bőven elég, ha egy stresszes időszakban legyengül az immunrendszer, vagy több cukrot ettél (a gombát a cukor táplálja), több volt a CH tartalmú kaja, több olyan ételt ettél, amiben sok élesztő volt (pl. lángos), érett, penészes sajtok stb. Az előbb felsoroltakat mind lehet enni, csak egy felborult egyensúlynál rásegíthetnek a fertőzés kialakulásához. (Amíg beteg vagy ezeket a kajákat mellőzd)

A párodat meg ne piszkáld, mert ez nem egy tripper, amit csak nemi úton lehet összeszedni.

2019. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez felnott nokent komolyan kerdes?
2019. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18: néha meglep, hogy a felnőtt nők egy része kevesebb tudással bir a saját nemi szerveiről, mint egy átlag GYKs szűz fiú.
2019. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 Nem csak arról, hanem a nemi betegségek/teherbeesésről is.
2019. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!