Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tolerálható kérés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerálható kérés, hogy menjünk el mindketten szűrésre egy új párkapcsolat elején?

Figyelt kérdés

szeretnék elmenni a párommal közösen szűrésre: HIV, egyéb nemi betegségek kiszűrésére, köztük a méhnyakrákot okozó vírusét, aminek a férfiak csak hordozói, de a nőknek adják át, és mi betegszünk meg.


Párom ezt furcsának találja, 3 hónapja ismerkedtünk meg, még nem volt szex, mert én nem akarom másképp ezt elkezdeni.


Két bnőm is meghalt méhnyakrákban, és volt AIDS-es ismerősöm is, aki belehalt.


Továbbá neki előttem volt már 6 nővel szexuális kapcsolata, nekem eddig 2 férfival.


Természetesen mindenképp gumival védekeznénk, de az nem írja felül egy ilyen vizsgálat fontosságát.



2019. aug. 17. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Én furcsállanám. De bele mennék, ha ezt szeretnéd.

Azon gondolkoznék, hogy miért ilyen fontos neked.

Persze írod, hogy miért. De én biztosan tovább kombinálnék.

2019. aug. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem amit irsz az teljesen logikus.
2019. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ezzel semmi gond nincsen, teljesen tolerálható.

Aki nem megy bele ilyesmibe a kérés ellenére, az nekem gyanús. Ez nem egy nagy dolog és mindkettőtöket véded vele.

Azt megérteném, ha nemet mond egy végbéltükrözésre, de egy sima vérvételt bárki bevállalhat.

2019. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Lehet kicsit furcsállja az ember, de ezzel igazából csak magatoknak teszel jót, meghát néha amúgy sem árt a szűrés.
2019. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
No vagyok es nalam is elvaras.
2019. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
# 5 te is megkérted az éppen aktuális párodat, hogy vegyetek rész ilyen szűréseken?
2019. aug. 18. 00:02
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

"Tolerálható kérés, hogy menjünk el mindketten szűrésre egy új párkapcsolat elején?"

Önmagában igen.

Viszont:

"3 hónapja ismerkedtünk meg, még nem volt szex"

"Természetesen mindenképp gumival védekeznénk"

Na így összességében ezt a hármat már nem tolerálnám.

2019. aug. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

akkor olvass utána, hogy az óvszer mitől véd, mitől nem, másrészt nem tinikről, hanem felnőtt emberekről van szó, akik mögött már vannak kapcsolatok, és épp emiatt javallott szűrni.


3 hónap együttjárás után még nem volt szex, ez sztem teljesen okés, nem érzem elhamarkodottnak a szűrést.


sztem mindenkinek kéne járnia szűrésekre, aki nemi életet él.

2019. aug. 18. 03:06
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen jogos kérés. Főleg az elszenvedett traumák tekintetében. Aki ezt nem érti meg, azzal később más hasonló fontosságú dolgokban sem lesz meg az összhang.
2019. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%
Persze érthető ez a kérés. Részben. Csak ez is egyre elterjedtebb lesz. Valahogy belegondolok, hogy az első randi helye a központi labor lesz. Utána ihatunk egy kávét azt szevasz. Másnap, ha megvan az eredmény akkor meg, de jó volt 3 hónapig ismerkedni, de bocs érc fészek vagy így részemről ennyi. És az a baj ezzel ezt valaki elkezdi, van aki folytatja bejön a médiába is majd, és ezzel a hülyeséggel fog kezdődni minden kapcsolat.
2019. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!