Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres szakítás után?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk, ma viszont keres, hogy hogy vagyok ..viszont alig ír csak pár szavakat, van hogy eltűnik.

Azt mondja, nem tudja mit akar, csak kíváncsi volt hogy vagyok.

Miért nehezíti ezt az egészet meg?



2019. márc. 29. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert nem tudja mit akar.
2019. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert jót tesz a lelkiismeretének, hidd el nekem, jobb ha nem beszélgettek, nem keresitek egymást, mondd meg neki hogy ne írogasson, úgy sokkal jobban túlleszel rajta, tapasztalatból mondom :)
2019. márc. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos a döntésében. Ha szeretitek egymást beszéljétek meg és döntsétek el, hogy mi lenne a jó.

Hidd el egy jó kapcsolatért megéri küzdeni.

2019. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!