Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom miért nem keres?

Figyelt kérdés
A barátomhoz mindig én mentem jo ha pár havonta ő is jött hozzam,amióta említettem neki ezt hogy jo lenne ha ő is jönne hozzam ne csak mindig én rohangáljak hozza azóta nem is talalkozunk sőt összetörte a telefonját és nem is keres pedig van neki otthon számítógép is és állandóan kifogásol mindent és persze én fújok fel mindent de szerintem ez nem egészséges,hogyha én nem megyek hozza akkor nem jön és nem is keres pedig állítólag hiányoztam neki..Ezen jól összekaptunk,mert el se lehetett ot érni nekem kellett a testveren keresztül üzenni neki hogy beszéljünk már azért pár szót..

#keresés #párkapcsolat;veszekedés
2018. febr. 25. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
ha neki is úgy írsz, ahogy ide...
2018. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eléggé idegbol fogalmaztam :/
2018. febr. 25. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy párkapcsolat.
2018. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem sem csak az a baj hogy én kínlódok megint a hiánya miatt
2018. febr. 25. 14:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Kell 1honap mire észhez tér aztán változtat meg mindent a kedvem szerint csinal aztán vagy pár hét,hónap utan megint nem érdekli az egész és kifogásol és összeveszunk szerinte miattam mert én mindent tulgondolok
2018. febr. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!