Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek eleinte nem mondta ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek eleinte nem mondta ki a párja az érzelmeit, annak előbb - utóbb mivel sikerült, ha sikerült rávennie párját, hogy közölje vele érzelmeit? Ha vita van hogyan képes rákérdezni, hogy befejezzük e a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akiknek eleinte nem mondta ki a párja az érzelmeit, annak előbb - utóbb mivel sikerült, ha sikerült rávennie párját, hogy közölje vele érzelmeit???

Másik problémám: ha vita van, akkor olyan könnyen képes rákérdezni, hogy befejezzük a kapcsolatunkat?

Köszönöm a felnőtt párkapcsolati tanácsokat!



2019. aug. 18. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ki akartam lépni a kapcsolatból és akkor azt mondta, most már szerelmes belém. Fél év után mondta ezt, az elején még azt hangoztatta, hogy ő nem szerelmes belém, de ő sose szokott rögtön szerelmes lenni, neki ehhez idő kell. Mindig ezt csinálta amúgy, sza..rba se vett, amikor meguntam és szakítani akartam, akkor mindig bevetette a kötelet, amibe úgyis belekapaszkodik a szerelmes ember. De ő nem dobálózott a szakítás gondolatával soha. Én voltam a szerelmesebb, de ő a hűségesebb. Ez van. Már nem szeretem, de együtt maradtunk.
2019. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Volt olyan pàrom aki akkor mondta ki hogy szeret amikor elhataroztam hogy kidobom(3 honapja jartunk barati tarsasagba bemutatott es vegigflörtölte az estèt egy havernövel).egy àrva szot nem szoltam semmiert, gondoltam végigjopofizom az estét, a baratai amugy kedvesek es aztan dobom ki majd 4 szemközt.

Valszeg megérezhette mert neki pont aznap este kellett valahogy szerelmet vallania


Amugy szinte minden exemre jellenzö hogy vitanal a szakitassal zsarolnak. Màr unalmas. En csak egyszer szoktam kimondani hogy fejezzük be es akkor az sziklaszilard döntes is.

2019. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én fordított helyzetben voltam. Volt olyan kapcsolatom, ahol kezdtek félresiklani a dolgok. Az elején közöltem, hogy ennek így vége lesz és gondok lesznek. A másik egy ideig figyelt ezekre, aztán újra nem. Ez megtörtént még egyszer. Aztán már untam az egészet, kevesebb energiát tettem a dolgokba és nem éreztem késztetést, hogy teljesen feleslegesen beszéljek arról, hogy mit érzek. Ő érezte, hisztizett, nem érdekelt, dobtam.


Amúgy a felettem lévő hozzászólók hol vannak akkor, amikor itt mindenki azt írja, hogy a nőknek normális férfi és normális kapcsolat kell? :D

2019. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
A nem normalisak normalis àlcàval jönnek
2019. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek nem normális pasikat. Háát, az "álca" szimplán jó kinézet, jó stílus vagy valami ilyesmi.
2019. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom kb 1,5 hónap után mondta ki először hogy szeret, mert akkor gondolta úgy, én szépen kivártam. Lassan az első évfordulónkat ünnepeéjük, de komolyabb vitánk csak 1x volt, de akkor sem dobálóztunk a szakítással. Nehezen, de megbeszéltük és az óta is boldogol vagyunk. Amúgy egy piti kis hülyeség volt a veszekedés tárgya.
2019. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mondja, hogy szeret nem próbálom rávenni, hogy mondja ki. De akkor én is így tekintek a kapcsolatra, hogy kellemes, de semmi komoly.


F

2019. aug. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A te esetedben szerintem nincsenek feléd érzelmei.

Hány évesek vagytok? Fura egy kapcsolat, nem veszed észre?

2019. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát egy idő után ra kell kérdezni,sok pasi azért nem mondja mert megszivattak parszor es nem akar kiszolgaltatott lenni,masok meg azért nem mondjak mert nem is rajonganak érted nem is szeretnek.

Azokat epitsd le.

2019. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!