Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ne nézzen ilyen filmeket?

Figyelt kérdés

Nagyon durva, felkavaró és nyomasztó filmeket néz, és már a tudata is zavar, párat én is végig szenvedtem, elég is volt. Kezdek érte aggódni, hogy lelki gondjai lehetnek.


Pár pl.

A Clockwork Orange (egyik kedvenc filmje)

Eraserhead

Soylent Green

Threads

A Boy and His Dog

The Elephant Man

Dawn of the Dead (1978)

Rosemary's Baby


És még hosszasan lehetne sorolni, nem is az a gond, hogy ezeket is nézi, hanem az, hogy imádja az ilyen filmeket, és gyakran is nézi őket, tehát kb. 70%-ban ilyen alkotásokat fogyaszt.


2019. aug. 19. 11:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Édesistenem... Szólj a haverjainak, hogy nincs minden rendben a fejedben és ráadásul irányításmániás is vagy. Majd ők megszabadítják tőled.
2019. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy alkalmas párkapcsolatra. Megmondom a kérdésedből is. Ott kezdődik a probléma, hogy nem fogadod el a párod olyannak amilyen, meg akarod változtatni azt, hogy Ő milyen / mit szeret. Tipikus tizen/huszonéves lánykák mentalitása ez amúgy. Néha idősebbeknél is előfordul, de ritka. Komolyan mondom: neked nem való párkapcsolat, nem vagy rá érett szellemileg. Mehet a piros kéz.
2019. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Még mindig jobb, mint a b*zi semmiről nem szóló művészfilmek.

33/f

2019. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem értitek, nem az a baj, hogy ilyet is néz, hanem a mértéke.


Szerintetek ezek a filmek rendben vannak? Mind olyan nyomasztó, hogy az életkedvem is elmegy, ha rájuk gondolok, egészséges ember ezt hosszú távon nem bírja, én pedig féltem őt.

2019. aug. 19. 12:11
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Anyukam szokta nekem mondani, hogy ne hallgassak depresszios zeneket. Kygo, Lost frequencies szerintem nem az, de mindegy. Ot juttatta eszembe a kerdesed. Ne legyel az anyukaja.
2019. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Miért miket nézzen, sablonos, üres, mondanivaló nélküli könnyed szarokat, annak örülnél? Ezek a filmek nagyon is rendben vannak, egészséges, mélyérzésű és intelligens ember ilyeneket néz, nem Hollywoodi tucatfilmeket. Inkább hagyd ott szerencsétlen srácot, a kérdésedből is látszik, hogy túl buta és felszínes vagy hozzá.
2019. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Aha, lefogadom, ha a szabadideje 70%-át neked tetsző dologgal töltené, egy rossz szavad nem lenne sem az elfoglaltság jellegére, sem a mértékére. 😏

33/f

2019. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Én ezekből csak a A Boy and His Dog-t láttam és nem volt gond vele. Viszont én is szeretem a nyomasztó filmeket, szerintem nincs ezzel gond. Általában egy ilyen filmnek van mögöttes tartalma. Sokkal inkább egy Sci-fi/thriller/dráma mint valami agyatlan Fast & Furious 38942934623479 vagy valami hasonló színvonalt képviselő üres történet nélküli vígjáték amiben annyira szar poénok vannak, hogy nevetni sem lehet rajta.


Azt pedig ne akart meghatározni, hogy miket nézzen.


Egyébként én mondom neked, hogy sokkal károsabb, ha az ember azokat a filmeket nézi, mint amiket fentebb említettem.

2019. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Van köztük kultfilm és díjakat nyert... Igen, szerintem ezek a filmek rendben vannak. Te nem vagy rendben.
2019. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem üli meg az ember lelkét (értsd, nem hat ki a viselkedésére), akkor semmi baj nincs ezekkel a filmekkel. Érdekes és értékes alkotások.

Lány vagyok, de hamar elhagynék egy olyan pasit, aki azt se engedné, hogy olyan filmeket nézzek, mint amilyeneket akarok.

2019. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!