Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem arra rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem arra rá a páromat, hogy ne mindig Playstation, és xbox kütyükre költse a pénzét?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy most a szobába veszünk egy új szekrénysort. Erre pénteken haza állított egy Playstation 4 PRO konzollal asszem. 90e Ft környékén vásárolta. És mikor mondtam neki , hogy akkor ettől függetlenül szépen beleszáll a szekrény árába meg lassan kezdheti a jogosítványt elkezdett puffogni, hogy minek én mondom neki , hogy mire költsön. Holott ezt már hetekkel ezelőtt megbeszéltük együtt.


30 éves férfiről beszélünk és még mindig ez a legnagyobb hobbija, hogy konzolokon játszik vagy éppen a gépét fejleszti. És mindig utolsó a lakberendezés.


2019. júl. 14. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Csodálom, hogy az ilyen embereknek hogy a fenébe lesz nője...
2019. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem te egy gyerekkel vagy együtt. Én vagyok 24 éves, de már 5 éve, hogy kinőttem a játékokból. Komolyan? Valakinek 30 évesen ez a hobbija?
2019. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Jo nagy papucs vagy te is. Ferfiakat nem nevelgetunk, hanem valasztunk! Aki nem alkamas a felnott eletre azt meg otthagyjuk. Nevelni majd a sajat kiskolkodet kell, nem a parodat. Az ilyen ferfit megzabolazni pont olyan remenytelen vallalkozas, mint esotanccal megszuntetni az aszalyt.
2019. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

22 éves vagyok utoljára 4 éve játszottam, azt is azért, mert depis voltam és akkor se konzolon hanem pcn egy böngésző játékot. Annyira nem vonz a dolog, hogy ha beultetnel a konzol elé be se tudnám kapcsolni, mert nem értenék hozzá.


Menekülnék ilyen társ elől, hihetetlenül kinyirna az unalom.

2019. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Ülj le vele megbeszélni, hogy ha nem nő fel, akkor szakítasz és keresel egy igazi férfit.
2019. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nem az a baj,hogy játszik,hanem,hogy ezt úgy teszi meg,hogy az előzetesen megbeszélt dologba így nem tud beszálni.De szerintem nem is akart.Gondolom nem látta,hogy valóban szükség va szekrénysorra.

Hogyan vedd rá?Ne lakj vele.Csak járogassatok.

2019. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BigUncleZ ***** válasza:
87%

Itt egyáltalán nem azzal van a baj, hogy játszik (valaki horgászik, valaki barkácsol) hanem a kommunikációval.Itt az egyetlen gyerekes viselkedés, hogy a párodnak nincs ilyen téren értékrendje, ha rendesen meg lett volna beszélve akkor talán berakta volna a fontossági sorrend elejére.


Ui.:21 éves vagyok, játszom(Xbox), felelősségteljes munkám van.A szociális életem remek, úgyhogy nagy tájékozatlanságra és intoleranciára vall gyerekesnek nevezni azt aki játszik videójátékokkal.

2019. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Játszani jó dolog és azzal nincs semmi gond. :D


Az már más kérdés, hogy a leírtak alapján elég felelőtlen. Ezt kellene csak megbeszélni vele.

2019. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen igaza van. Milyen jogon szólsz bele, hogy neki mi a hobbija, és mire költi a pénzét? Gondolom, igazából egy személyben döntötted el azt is, hogy márpedig nektek új szekrénysor kell, és ő is beleszáll, ő pedig rád hagyta, hogy megnyugodj.
2019. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Én már régi motoros vagyok, de gyanús nekem ez a megbezséltük dolog. Nálunk ez úgy zajlik, hogy mondja, hogy neki kell egy új szekrénysor, majd következő alkalommal mondja, hogy akkor menjünk vegyük meg. Na ez nem működik. Sikerült is eredményt elérni ebben. Van egyeztetés, időben beszélgetünk róla, vannak határidők stb. Akkor már komolynak számít a projekt.
2019. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!