Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan feleseg akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan feleseg akit manipulalnak kritizalnak, megalaznak?

Figyelt kérdés
Meddig lehet ezt elviselni? Tudom ameddig hagyom, de nem egyszeru ennek pontot tenni a vegere
2019. aug. 20. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nane.hu
2019. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Igazából ameddig bírod 😥😥

Kilépni sokszor nagyon nehéz, aki nem volt ilyenben, nem is tudja...

2019. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Én mint férfi voltam ebben...ha érdekel elmondom a véleményem privátban.
2019. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszotokat, es varom meg mert csak tanulok beloluk.Igen masodik valaszolo is jol irja, csak az tudja ez milyen, aki ebben el. En azt hiszem ettol roszabb elet nincs is mint amin en atmegyek..harmas valaszolo, irj nyudodtan,varom soraidat
2019. aug. 20. 11:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"En azt hiszem ettol roszabb elet nincs is mint amin en atmegyek.."


Ha így érzed, miért nem válsz el?

2019. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nehez es neg varok jobb lesz, megvaltozik. De tudom hiaba varok erre.Teljesen osszetorte lelkemet.annyira faj ha arra gondolok, en nem ezt az embert ismertem meg.Igen az akkor megismert embert szeretem es nem pedig ahogy most banik velem.nem konnyu
2019. aug. 20. 11:45
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

12 évig éltem ebben. Folyton húztam, halasztottam a lépést. Aztán egyszer elmentem a boltba, vettem pár zsákot, majd hazamentem és összepakoltam a legszükségesebb dolgaimat. A többit a házzal együtt otthagytam neki. Iszonyú nehéz volt, viszont megérte. Pár hónapig még zaklatott, de aztán felfogta, hogy vége. Nekem pedig szép lassan kialakult egy sokkal nyugodtabb, jobb életem. Pár év múlva pedig rátaláltunk egymásra egy férfival, aki megbecsül, tisztel és szeret. Néha, ha visszagondolok az akkori énemre, nem is értem, hogyan bírtam annyi éven át mellette.


38/n

2019. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, amikor problema van hazastarsak kozott, amiben gondolom neked meg nem volt reszed, hat nem is kivanom senkinek.Megalaz, lenez, mindenben talal hibat.Csak sajnos o a sajat hibait nem latja.
2019. aug. 20. 12:30
 9/14 A kérdező kommentje:
Az utolso hozzaszolasom elott, ki lett torolte a hozzaszolo irasa.
2019. aug. 20. 13:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert amit ortam, azt nem a 38eves illetonek irtam, pedig o van elottem.Neki nagyon koszonom h.irt
2019. aug. 20. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!