Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kritizálnak engem folyton?

Miért kritizálnak engem folyton?

Figyelt kérdés

Nem gondolom azt, hogy sokkal több hibám lenne mint bárki másnak mégis az engem ért kritizálas többszöröse a másokat értnek.

Van akibe szívesen rúgnak bele?


2019. júl. 30. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt látják hogy félénk vagy és nem tudsz kiállni magadért és/vagy rossz társaságban mozogsz.
2019. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többnyire az úgymond „menők" teszik ezt, mindig kiválasztják a legérzékenyebb embert és abba rugnak belé. A legérzékenyebb alatt azt értem hogy magadra veszed és ha reakciót is valtasz ki miután kritizálnak akkor többet fogják, tapasztlat.
2019. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Belém szívesen rúgnak bele. Szadizmusból teszik. Én meg szeretek másoknak boldogságot okozni.
2019. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Ennek a kérdésnek őszintén mi értelme van? Semmit nem írtál magadról, csak panaszkodtál, hogy beléd szoktak rúgni. De miért? Okok? Te milyen vagy?

Így hogy adjunk normális választ, ha semmit se tudunk rólad?


Talán azért rúgnak beléd, mint amit a kérdés is sugall, hogy már arra is életképtelen vagy, hogy kiírj egy normális kérdést minden hasznos információval telve.

2019. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4


A hozzád hasonlók szoktak általában belém rúgni akik még a patyolat fehér lepedőn is találnak koszt.


Figyelj, azt érdemes tudni rólam, hogy alapjáraton csendes vagyok, nem sokat és sok emberrel pofázok, a kedvesebb, szerényebb emberekkel szoktam kommunikálni, velük jobban elvagyok mint a hangoskodókkal, sokat beszélőkkel akiket fárasztó al tartok.


Tisztelettudó és tapintatos vagyok, negatív, sértő véleményt csak nagyon ritkán mondok és ahhoz nagyon ki kell hozzanak a sodromból. Mindig szépen tálalom a negatívabb véleményt ha már nagyon muszáj kimondanom. Segítőkész vagyok, együttérző. Hiszek az emberi szabadságban és nem lépem át a korlátokat, hagyok másokat élni, nem erőszakoskodok.


Ez így elég lesz? Vagy szükséges még további info? Csak szólj és még írok.

2019. júl. 30. 11:23
 6/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha szembesítenek a hibáddal, azért nem kell megsértődni, inkább tanulj belőle. Tényleg nem írtál magadról semmit, ezért merészeltem szólni, hogy mégis mi az alapja, hogy így viselkednek veled, mivel semmi sem történik ok nélkül.


Negatív dolgok, amiket leszűrtem:

- csendes vagy

- ha valami negatívat kell közölni, nem kell körítést hozzá tenni, meg szépíteni (egy negatív dolgot mégis hogyan lehet szépíteni?), egyenesen a másik szemébe kell mondani az igazat és kész

- ha túlságosan is jószívű, jótét lélek vagy, azt is kinézik a tömegből, mert nem vagy olyan, mint ők

2019. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A csendes az mióta negatív? Meg a lólelkű?


Te ezt teljesen komolyan írod vagy szivatsz?


Hogy lehet egy személyiség típus negatív? Ilyen vagyok azt kész, nehogy már ne lehessek az aki vagyok.

2019. júl. 30. 11:47
 8/19 A kérdező kommentje:
Szóval nem szabad jónak lenni manapság?
2019. júl. 30. 11:49
 9/19 A kérdező kommentje:

Ha valaki nem árt másnak azt hogy lehet negatívnak minősíteni?


Mindenkinek joga van olyannak lenni amilyen ha nem árt másoknak azzal. Viszont nekem ártottak gyakran, szóval nem tudom kinek van igaza, aki árt másoknak vagy aki nem.

2019. júl. 30. 11:51
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

"lólelkű"


FIGYELMETLENSÉG! Miért nem nézed át az írásodat, mielőtt elküldöd? Na, ez is egy negatív tulajdonság.


Figyelj, párom Tesco-ban dolgozik, és kinézik, mert dolgos, segítőkész, jókedvű, élvezi a munkáját..stb, a többiek pont ennek az ellenkezője.

Ha egy tömegben sok a sz..r alak, akkor a jót kinézik maguk közül, kapise?


Csendesség, pl. azért is lehet negatív, mert nincs hangod egy tömegben, nem nyilvánítod ki a véleményedet, eltűröd, hogy rosszul bánjanak veled, nem állsz ki magadért, elnyomnak téged. Tehát a tömeg győz a kisebb felett.

2019. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!