Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy átlagos nőként 10/10-es barátotok volt? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

A mostani barátom olyan, aki szinte minden lánynak bejön, nem kell tennie semmit és már levett a lábáról bárkit. Én viszont átlagos vagyok, a szépségem relatív, van, akinek bejövök, van, akinek nem. Nem vagyok az a tipikus jó csaj.


Aki volt már hasonló szituációban, hogy élte meg?


2019. aug. 20. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Biztos vagy hogy ami neked 10/10 az másnak is 10/10 lesz?
2019. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem osztályozgatok embereket.


De ha neked így könnyebb.

Volt, rettegtem, hogy elszeretik tőlem. Legszívesebben bezártam volna egy szobába.

Kölcsönös volt a szerelem mindkettőnk részérőlDe aza arohadt pénz választott el minket. Az, ami egyikünknek sem volt. Így nem tudtunk összeköltözni és családot alapítani. Ő küldött el.

35N

2019. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Mondjuk úgy 10-ből 9 lánynak bejön, a haverja is mondta, hogy mennyire könnyen megy a barátomnak a csajozás és kérte, hogy tanítsa.


Meg olyan tipikus ideál, ami ritkán nem jön be valakinek. Nőben is van ilyen, férfiban is van ilyen.

2019. aug. 20. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Lehet csak te látod magad átlagosnak.

Amúgy nekem is volt olyan, hogy barátomat, vagy a kiszemeltemet 10/10 modellnek gondoltam, más meg közölte " ilyen nyomik jönnek be?".

2019. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
2 hetet se bírtam ki. Kívül jujj, belül fúj.
2019. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Szüleid jól állnak anyagilag? Ha igen, ne izgulj, ha nem, kezdhetsz aggódni.
2019. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Az én kiszeltemért majdnem minden csaj odavan,valószínű a sok pénze miatt,de ő elküldi a csajokat.

Én se vagyok szerintem egy nagy cucc,ezért is vagyok kiakadva sokszot mikor a pasik olvadozva néznek rám.Nem szeretem ezt a szitut.

2019. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha szerelmes vagyok valakibe, az számomra akkor 10/10, úgy is, ha nem tökéletes (utálom ezt a pontozósdit).
2019. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes és senki sem kell mindenkinek.
2019. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!