Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a barátommal? Egyre többször van elegem belőle. Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ha nem alszik nálam és én se nála olyankor ő már 10kor alszik pedig nagyon jól tudja hogy nekem fontos az hogy beszéljünk este éjfélig vagy akár tovább mert este már nyilván nyugodsag van normalisan tudunk beszélni de ez őt nem is erdekli el alszik aztán hiába hívom szerintem direkt le nemitja a telefonját. Sok veszekedes volt már ebből de mindig neki van igaza mert ez alap. És olyanok miatt is össze veszünk hogy nekem nem tetszik az hogy jóban van olyan emberekkel akik már tettek nekünk keresztbe

Stb... legutóbb láttam hogy az egyik ilyen "barátja" ki tesz vele egy közös képet és ezt üzenetben ki jelezte neki instan és amikor meg neztem ő addigra már direkt ki törölte az üzenetet ... Nem szóltam neki erről semmit. Engem ezek a dolgok nagyon zavarnak.. Lassan 3 éve vagyunk együtt sok jó/rossz dolgon keresztül mentünk már.. valamelyik nap veszekedtunk és a végén annyira fel idegesített hogy már azt mondtam neki hogy elegem van hagyjuk az egészet a fenébe felejtsük el egymást... Erre már elkezdett figyelni és mondta hogy próbáljuk meg helyre hozni stb...Beszéljünk normálisan úgy ahogy az elején ami kb 1 napig tartott mert utána megint történt egy olyan dolog hogy kiderult ő a nagy "barataival" jól érezte magát náluk és igazából ha erre én nem jövök rá nem is szól hogy ott vannak nála, ilyenek miatt sokszor el is megy a kedvem az egésztol ...szoktak lenni olyanok is h ha pl én nem akarom lesz.pni mert nincs kedvem vagy bármi akkor addig addig idegesít hogy megis Meg teszem mert nincs kedvem hallgatni ahogy rá beszél...egyszerűen úgy érzem nem érdekli amit mondok. Mostanában nem tudunk úgy megegyezni dolgokban ahogy eddig. Nem tudom mit kellene tennem. Sokszor azt érzem hogy magamra hagy. Aztán amikor egy nagy veszekedes után javaslom a szakitast vagy csak celozgazok rá olyankor egyből észhez kap és próbál kibekulni. És sokszor ha engem valami bánt én és ezt jelzem az a válasz jön hogy nem akar most veszekedni és ő ezzel le is tudja a dolgot a helyett hogy meg beszelnenk...És észre vettem hogy egyere agresszívebb is amikor nincs kedvem szexuálisan ki elégíteni egy nehezebb nap után . Nem elég megértő velem.. próbálom vele megbeszelni ezeket de úgy érzem nem változik semmi.

Én 20 vagyok ő 21



2019. aug. 21. 00:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7esnek

Az a baj hogy nem tudod milyen dolgokat csináltak az ő kedves barátai. De röviden annyi hogy az egyik pl azért kavarta a szart egy kamu profilbol hogy mi szakitsunk mivel neki én be jöttem 😂 szerintem egy barát nem csinál ilyet 😀 és ő nagyjából titokban kibekult vele és a többiekkel is akik ugyan olyaan kétszínű tuskók és engem ez zavar 😊 szerintem téged is zavarna és mást is.

2019. aug. 21. 00:36
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem összeilletek. 🙂
2019. aug. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Baromira gyerekek vagytok még, szakítsatok.
2019. aug. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Fél év után együtt kellene élnetek, nem pedig még 3 éve itt tartani... tutira kefél melletted másokat is!
2019. aug. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tini szerelem, ami kifulladt.
2019. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Csak nyugodtan fenyegesd meg minden összeveszéskor, hogy elhagyod. Még egy ideig ez használni fog de aztán rájön, hogy csak fenyegetőzöl, és úgysem hagyod el, mert ha komolyan gondolnád, nem JAVASOLNÁD a szakítást (ugyanis neki ahhoz nem kell beleegyeznie), hanem meg is tennéd. Ha erre rájön, utána már nem fogja érdekelni a hisztikéd, és talán még pluszba rátesz még egy lapáttal, mert rájön, hogy feszítheti a húrt, te úgyis csak dobálózol a szavakkal, majd megnyugszol.
2019. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tartom jogosnak, hogy te elvárod, hogy éjjel alvás helyett neked pötyögjön. A többi dologra nem lehet mit írni, ha zavar és bánt, akkor igazából nem szavakkal kéne dobálóznod. Hagynod kéne szerintem.
2019. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%

Úgy érzem neked gyakran lehet szófosásod már bocsánat a kifejezésért és neki annyi a hibája nem bír olyan sokáig koncentrálni amíg te beszélni...

Nem kell,hogy neked legyen mindig igazad. Nem kell mindenben az engedélyed vagy beszámolnia róla ha az nem a kapcsolatotokról szól.

Néha tudni kell hallgatni is.

2019. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!