Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal 4 honapja járunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmm:3 kérdése:

A baratommal 4 honapja járunk. Bizonyitotta már többször is hogy nagyon szeret most viszont le akar velem fekudni. Mit tegyek?! .

Figyelt kérdés
énis nagyon szeretem, de még szerintem fiatalok vagyunk ehhez ... és ö ezt nem érti meg..

2013. dec. 17. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
"Bizonyitotta már többször is hogy nagyon szeret ..." Ezalatt a 4 honap alatt mivel bizonyitotta?
2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok??
2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Pettingeljetek?

Mennyi idősek vagytok?

2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 WheneverYouWant ***** válasza:
verj a lába közé egy nagy bottal
2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

a fiu 16 én 14...

hát mivel bizonyitotta?!: kedves ,aranyos, ha ÉN mondok neki valamit akkor meghallgat, figyelmes, és folyamatosan ajándékokat hoz.

2013. dec. 17. 17:27
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha ezek után ez kérdés, akkor semmit se tegyél.

Ha szereted, és kívánod őt akkor pedig nem is kérdés a kérdés. (igen)


Tényleg ennyire nincsen szexuális ön/énképetek?????

2013. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Hát én értékelem a hozzáállásod... amíg nem vagy erre érett csak a kedved veszi majd el... ha nem érti meg akk valszeg mégse szeret annyira nagyon...

(Én 1 évet vártam a bnőmre amíg kedve lett neki is..)

18F

2013. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
de a baratom nem az a türelmes tipús és az exét azért dobta mert nem fekudt le vele..és eddig én vagyok a 3. baratnöje..
2013. dec. 17. 17:34
 9/22 anonim ***** válasza:

Kényszerből nem szexelünk!

Alapszabály! Ilyet csak a legostobábbak csinálnak! Ezt jól jegyezd meg az elkövetkező 50-60 évre!

2013. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok okos amugy sem.:D:D..na de nem akarom elvesziteni.én én is akarom csak nem most.
2013. dec. 17. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!