Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a párom a kapcsolat elején nem akar gyereket de később meggondolja magát és mégis akar?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ennek csak nagyon minimális az esélye. Egy emberben már kapcsolat előtt kialakul az, hogy ha lesz kapcsolata, hogy akkor szeretne-e családot alapítani, vagy sem. Szóval, azt tanácsolom, hogy olyannal ismerkedj, akinek már most a kapcsolat elején is 100%, hogy a későbbiekben szeretne gyereket.
2019. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van ilyen, de erre ne alapozz. Inkább keress olyat, aki amúgy is akar.
2019. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ilyennel ne foglalkozz inkább, mert "tőled" gondolja meg magát és mivel te biztos akarsz, ezzel könnyen rángadhat dróton vagy ha nem is könnyen, de még fogja próbálni.

33/f

2019. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Aha, meg fogja próbálni, aztán a terhesség alatt meggondolja magát és lelép. Ilyen férfinak nem szabad szülni.

2019. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 évesek vagytok, akkor előfordul.
2019. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Igen , pont ezért ért véget egy kapcsolatom.
2019. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

#4. Én úgy értettem, hogy "ha nem tácolsz úgy ahogy én fütyülök, akkor nem szülök/csinálok gyereket neked"... így próbálná dróton rángatni.

33/f

2019. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk ilyen volt. A párom nem tervezett gyereket, de utólag már úgy gondolom,hogy ennek alapja az volt,hogy nem alakult olyan kapcsolata amiben gyereket vállalt volna.Amikor megismerkedtünk nekem volt egy gyerekem, és a párom egy idő után azt mondta,hogy látja mennyire nagyszerű anya vagyok, és milyen aranyos, okos, jól nevelt a gyerekem,hogy Ő szeretne egy közös babát.


Szerintem attól függ,hogy mennyire változik ez,hogy mi az indok/ok amiért nem szeretne gyereket.

2019. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk én voltam így, egyáltalán nem vágytam gyerekre és én vagyok a nő. Aztán a kedvéért vállaltam és sose fogom megbánni, életem szerelme ez a kislány. Amikor először meghallottam a hangját, beleszerettem, arról nem szólva, amikor végre a karomba vehettem. Imádom, egyszerűen odavagyok a gyerekemért, első perctől fogva agyba-főbe puszilgatom, pedig már 5 éves múlt:)
2019. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj ezzel, hogy ha meg is gondolja magát az valószínűleg valamilyen nagyon rossz motivációból lesz. Mondjuk mert azt érzi, hogy még semmit nem ért el az életben, vagy bizonyítani akarja, hogy jobb mint a szülei, vagy a kapuzárási pánik miatt, vagy mert így illik stb. És aki ilyen motivációk miatt akar mégis gyereket az soha nem lesz jó szülő, nagy valószínűséggel el is fogja hagyni a gyereket.
2019. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!