Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de nem kívánok vele a szexet!?

Figyelt kérdés

Nem esik jól, unalmas. Nemtudom miért, minden a régi, viszünk bele játékokat is néha.

Nagyon szeretem a szexet, mégis néha másra kell gondolnom közben. És már elég sokszor volt, hogy elgondolkoztam azon, hogy szeretőt szerezzek. De sosem jutottam el odáig. Vissza tart, hogy szeretem és a gyerekem apja. Tisztelem, sokat dolgozik, foglalkozik velünk.


2019. aug. 21. 22:11
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Kicsit testvéri szerethez hasonlítanám, vagy csak simán tisztelem, nemtudom. De 5 év után ez nem gondolom, h normális..

Minden más pasi egyből felizgat. Ő mégsem.

Ma is lett vna alkalmam.. És elég nehéz már vissza fogni magam.

2019. aug. 21. 22:13
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Párod mit mond ezzel kapcsolatban?
2019. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nemtud mindent csak, annyit h nem kívánom a szexet. Nem szeretném bántani. Ismerem, hogy ebből azt hinné megcsalom, vagy már nem szeretem.

Szerinted ez már így lesz? :(

2019. aug. 21. 22:15
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nem is szereted úgy ahogyan kellene. Ha úgy szeretnéd akkor vonzana is. Csald meg végülis megérdemli nem? Könnyebb mint elmondani neki mi a problémád. Többnyire úgy is mindig ezt csinálják az emberek mert hogy nem akarják megbántani a párjukat. De a megcsalás nem bántás mi? Ennek a kapcsolatnak már lőttek ha más izgst és ő cseppet sem. Hagyd akkor el had legyen olyannal boldog aki nem játsza meg magát szex közben.
2019. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Attól, hogy gondoltam megcsalasra, nem tettem meg. Épp azon vagyok, hogy valamit kitaláljak..de kitudja, talán kapok valami hasznos, emberi tippet.
2019. aug. 21. 23:03
 6/31 anonim ***** válasza:
28%

Mióta vagytok együtt?

Egyébként volt már régebben kérdés, és többen is írták hogy másra gondolnak. Én is szeretem a férjem de valamiért szex közben másra gondolok. Aki egyébként biztos elérhetetlen lenne meg minden szóval szerintem ezzel nincs gond :)

2019. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Ha 5 év után itt tart a kapcsolat az soha nem normális.

Tipikusan olyan pár vagytok akik lepotyogtatták a gyereket mert hogy majd az lesz a haladás a kapcsolatban és közben pont magába a kapcsolatba nem fektettetek semmi energiát így gyorsan el is múlt minden érzelem.

És erre nincsen "emberi tipp" erről beszélni kell mert máshogy nem fog működni. Ahol nem tudsz ilyesmit megbeszélni a pároddal az nem egy jó kapcsolat. Ezt nem fogod úgy megoldani, hogy te egyedül kitalálsz valamit és akkor megoldod. Ezt csak közösen lehet, sok sok beszélgetéssel és újra 110%-ot rakni magába a kapcsolatba.

2019. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Hasznos tipp..

Bántás nélkül. Programozd át magad. Szó szerint.

Próbálj beleszeretni, s úgy tekints rá mint az életed párjára. Kívánod azt benne amit azelőtt.

Meg is csalhatod. De írtad, hogy szeret, s törődik veled. Más jobb lesz? Egy két kanyarra.. Te döntésed, megéri e.

2019. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

8# valami ilyesmivel próbálkozom, csak a jót nézem benne, és igyekszem, de eddig nem jött össze. Kicsit rosszat tesz az, amikor rossz hetei vannak és csúnyán beszél velem, de aztán újra a régi lesz...


Az a gond, hogy nagyon jól ismerem,de tényleg. Vele ilyenről nem lehet beszélni. Iszonyatosan magára vesz mindent és nem a lényegről beszélgetnenk, hanem arról h kire gondolok, mikor, mittudomen. De nem beszélnénk át a lényeget sosem.. Nehéz személyiség, de amúgy jó ember es becsülöm és tudom h szeret minket. Nem érne meg senki más egy kanyart sem.

2019. aug. 21. 23:32
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
GAME OVER.
2019. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!