Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Meddig várjak? Szeretem, de nekem ez már sok.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, barátnőm szintén ennyi idős. Sosem voltam még lánnyal, ő lenne az első. (Az ok annyi, hogy nem egyéjszakással akartam kezdeni, lehet ez lányos hozzáállás, de ez van) Ő az első kapcsolatom, szeretem őt. Sajnos máshol tanulunk, így előfordult, hogy 2-3 hetente tudtunk csak találkozni, most nyáron együtt tudunk lenni, napközben diákmunka, de este együtt vagyunk. Sajnos viszont nem jön össze a szex. Közeledek hozzá, simogatom, próbálom szépen szex felé terelni a hangulatot, viszont mindig kopp. Neki megvan, fáj neki, nem akarja, fertőzése van... mindennek már lassan egy éve! Azt mondja, hogy szeret, de fáj neki, viszont ujjat sem enged, meg semmi. Az, hogy mással csinálná, kizárt, elég hisztis lány, nem szívesen enged közel bárkit.


Szerintetek hagyjam? Haverom mondta, hogy ő ennyit nem bírt volna szex nélkül. Én úgy voltam, amennyit kell, várok, de már kezdek besokallni. 21 éves vagyok, nagyon vágyom már a szexre, orál van, de kevés nekem már, többet szeretnék.



2019. aug. 21. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Addig várj, amíg neked megéri. Viszont ez a leányzó nem valószínű, hogy veled képzeli el az első alkalmat.
2019. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én a helyedben beszélnék vele, hogy mi a baj. Ha fáj neki valószínűleg nincs eléggé benedvesedve hozzá, lehetnek gátlásai is ami miatt ez neki nem megy úgy, ezen szakember tud segíteni. Nyilván ez természetes, hogy vágysz a szexre és a tudtára is kell adnod, hogy neked ez fontos része a kapcsolatnak, viszont nyilván nem úgy, hogy "ráerőszakolod", vagy nyomást gyakorolsz rá. Próbáld vele megbeszélni, hogy te szeretnél segíteni megoldani a problémát, de ha nagyon nem hajlik rá akkor más megoldást nem tudok én sem minthogy keress mást.
2019. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, voltam ilyen helyzetben, valahogy nem értem még meg arra hogy konkrétan szex legyen közöttünk, azonkívül jól elvoltunk. Te döntöd el hogy meddig vársz. Ha a pettinget élvezi, szereti adni és kapni is, akkor előbb utóbb megengedi hogy beteheted neki. És simán lemegy így egy év is akár, nem feltétlenül aszexualitást jelent.
2019. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tùl sok a kifogás,és tùl hosszú ideje van rá valami magyarázata mindig.Ebből ha lesz is valami,az nem belátható időn belül.
2019. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem (46F) erős a gyanúm, hogy a szokásos női játszmázásról van szó. Itt a nyár, minden este együtt vagytok, és még így is jut minden napra egy mese - hogy aznap pont miért nem lehet szexelni.

Tudod, a sok véletlen nem véletlen. Ha ennyiszer adódik valami akadály, akkor ez már kifogás és nem valós indok.


A miérteken lehet meditálni, de nem érdemes. Szerintem VELED mindig így fog viselkedni.

Ha szakítotok, akkor meg lehet, hogy később talál egy másik férfit, akivel 2 hónap után összejön a szex, nem fog fájni, nem lesz fertőzése, fél év múlva eljegyzés, egy év múlva esküvő, két év múlva baba, 4 év múlva válás. (Na, ez utóbbi csak poén volt.)


Az külön megérne egy misét, hogy miért nem képes őszintén megmondani, hogy szeret, tisztel, becsül, de nem indul be rád. A nők ilyenek. Neked kell kitalálnod, mit akarnak, és rád dühösek, ha nem találod ki, amit ők is csak tudat alatt éreznek.


Magyarul: szerintem ez sosem lesz jobb. Szerintem búcsúzz el tőle és próbálkozz másnál (az se baj, ha kevésbé lesz hisztis).

2019. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj egy percet se. Ha ennyi idő alatt nem tudtad elvenni az eszét, akkor ezután sem fogod. Ez azonban nem az ő hibája.
2019. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3#-as válaszoló vagyok.

16 hónap telt el így, nem mertem vele együttlenni konkrét aktusban. Nincs rá magyarázat, nagyjából ugyanaz mint a párodnál, mindig volt valami ürügy részemről hogy miért nem.

Féltem hogyha belekezdünk, már nem lesz visszaút és nagyon fogja akarni és fájdalmas lesz. Egyszerűen emiatt nem volt olyan fontos hogy aktus is legyen.

De szerettem és szerelmes voltam belé.


A kapcsolatnak az vetett véget, hogy lányok jöttek oda hozzám, hogy mit akarok én a pasimtól, mit lógunk egyfolytában együtt... Ebből sejtettem hogy velük van intimebb kapcsolatban.

Ezt nem tagadta a pasim sem.


Szakítás után 2 hónappal viszont együtt voltam egy pasival, négy heti járás után, majd együtt is maradtunk.


Kicsit megbántam hogy nem volt korábban szex, de ez így jött ki.


Amúgy a 46 éves válaszoló jókat ír, tudhat valamit.

2019. aug. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is éretlen a lány, vagy gátlásai vannak, fél az intimitástól, testiségtől. Sajnos ezt baromi nehéz leküzdeni. Szerintem menjetek el egy buliba és igyatok is, de ne annyira, hogy berúgjatok. Ott mindenki kavar fűvel-fával, hátha megjönne a kedve/bátorsága hozzá, ha azt látja, hogy mások is kapcsolatban élnek.
2019. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!