Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen sűrűn néztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen sűrűn néztek a párotok telefonjába? Miért?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a tudta nélkül, kíváncsiságból, hogy kikkel beszél.


Fiúk titeket ez zavarna ha megtudnátok?


2019. aug. 22. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézünk egymás telefonjába.
2019. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Soha. Nem vagyok beteges féltékenykedő.
2019. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Én akkor kezdtem el nézegetni az exem telefonját, miután kiderült, hogy egy másik nőhöz akart felmenni szexelni. Megbocsátottam neki, de utána mindig ott motoszkált a fejemben, hogy mi van, ha megint meg akar csalni? Szóval utána kezdtem el nézegetni az üzeneteit. De olyan gondosan törölte az üzeneteket, olyan tiszta volt a telefonja, hogy utána soha se találtam bizonyítékot.

Utólag visszagondolva, ki kellett volna őt dobnom, de naív voltam. De a jelenlegi párom telefonjába soha nem néznék bele, mert megbízom benne. Meg is őrülnék, ha állandóan azt nézegetném, mert minden rákeresésre vagy üzenetbe beleképzelnék valami gyanúsat. Ezt már nem akarom.


Mind ettől függetlenül azt gondolom, hogy mindenkinek van egy magánszférája amit tiszteletben kell tartani. Az, hogy kivel beszélget, az rá tartozik. Gondolj bele, te mit éreznél, ha állandóan nézegetné a párod a telefonodat, kérdezősködne, hogy kik azok az emberek, akikkel te beszélgetsz.

2019. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jut nézegetni a párom telefonjába. Nincs rá okom. Ő se nézegeti az enyémet. Amikor belenézünk/felvesszük a másik telefonhívását, az ő kérésre tesszük.
2019. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Lassan 9 év alatt csak akkor néztem bele a telefonjába, amikor foglalt volt mindkét keze és megkért rá, különben nem. Egyetlenegyszer sem kutakodtam utána, undorító és aljas dolognak tartom. Szerintem simán szakítana érte, mint ahogy én is.
2019. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, ha kíváncsi lenne valamire, akkor simán megmutatnám neki, nem arról van szó, hogy titkolnék bármit, fordítva se hiszem, hogy nemet mondana. Tudjuk egymás kódját minden kütyühöz, használjuk egymás laptopját. De ha suttyomban a hátam mögött kutakodik és bizalmatlan, miközben sose adtam rá okot, akkor köszöntem szépen, viszlát. Utolsó voltam.
2019. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mióta egyszer beszélt az exevel és letagadta, akkor a feszebe léptem be, mert tudtam a jelszavát. Akkor majdnem szakítottunk, de megbeszéltük a dolgokat. Persze más aprpsagok vannak, tarskereso meg hasonlók.
2019. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha szól, hogy valamelyik gyerkőcről csinált egy jó fotót és nézzem meg, akkor megnézem. Ha megkér, h válaszoljak egy sms-re vagy e-mail-re az övéről (pl legutóbb nyaralással kapcs), megteszem. Magamtól max akkor nyúlok a telefonjához, ha elfogyott a mobilnetem és megosztom az övét, vagy ha hirtelen akarok fényképezni valamit és az van közelebb hozzám. Ez így természetes mindkettőnknek.
2019. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Engem meg fogtok követni, de én 3 év után belenéztem, bár teszem hozzá, nem konkrétan a telefonjába, hanem a facebookjába, mert bejelentkezve maradt a gépben, ablak nyitva, én meg filmeztem egy ideig. Volt pár dolog, amit meg kellett beszélnünk, maradjunk ennyiben. Megcsalás nem, de ettől függetlenül megérdemelt egy hegyi beszédet. Azóta van, hogy belenézek, de nem rendszeres, nem is áll szándékomban azzá tenni.

Semmi problémám nem lenne azzal, ha elolvasná az ismerőseimmel folytatott beszélgetéseinket. A beleolvasáson után oda is adtam neki, hogy bármibe belenézhet.

De amúgy szoktunk olyat is, hogy a másik telefonját vesszük kézbe, nyomkodjuk, játszunk, jönnek fel üzenetek, ránézünk. Meglessük, mi van a másik hírfolyamában, meg is beszéljük, mennyire más dolgok jelennek meg.

De nem bántam meg, hogy kutakodás miatt is felnéztem. Igenis meg kellett beszélni a dolgokat, amik anélkül nem derültek volna ki, vagy csak nagyon későn. Míg így volt lehetőségünk időben rendbehozni

2019. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!