Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? 20/L

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nem szeret, nem bízunk egymásban, többször vége lett. 5x költöztünk össze, aztán külön.

Mégis mindig belementem, de már elegem van belőle. Sokszor igéreteit sem tartja be.

Most pedig találkozni sem tudok vele, hogy szakítsak, mert állítolag elköltötte az összes pénzét, (amit nem hiszek el.)

Nem dolgozik hónapok óta, ezt is unom ...(23/F)

Sokat vitázunk ...

Múltkor felhoztam a múltat, eszembejutott amit csinált, nem beszéltem vele sértően, csak kérdeztem tőle valamit, utána pedig megakart ütni merthogy elege van .

Többször fenyeget azzal hogy megüt, pedig tudja, ha megteszi megutálom.

Már úgy érzem nem szeretem....

Mostanában, állandóan eszembbejutnak a múltbéli hibái is.


Ha arra gondolok, hogy összeköltözünk, nagyon rossz érzésem lesz, szabályszerűen rosszul leszek. (Elkezd fájni a fejem,hasgörcs...stb)


Vagy tegyem meg interneten, nem lenne nagyon bunkó dolog?

(Bevallom félek élőben szakítani, amilyen lett...)



5 évet voltunk együtt....


2019. aug. 22. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetőleg valami biztonságos háttérbe visszavonultan, ha úgy könnyebb, akkor írásban.

Ilyenkor jók az apukák(ha van) lehetőleg XXXXL méretben.

2019. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

a nem tudsz elé állni, és szakítani vele szemtől szemben, akkor nem felnőtt vagy, csak egy tini.


Ha félsz, akkor szervezd egy kávézóba, utána hívsz egy taxit. De neten, meg sms-ben nem szakítunk, az nevetséges tini szokás.


És az alapján amit leírtál, már régen meg kellett volna tenni, ehelyett itt nyávogsz. Lehet, hogy előbb felnőni kellene, aztán jönni a felnőtt kapcsolatokba nyafogni, mert attól, hogy 20 éves vagy, nem felnőtt lettél, hanem egy nyafka 15 éves aki annó felnőttet játszva összejött a pasival, most meg nem tud felnőttet játszani, amikor szakítani kellene.

2019. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szergej55 ***** válasza:
Költözzetek még nyolcszor-tízszer oda-vissza, ahogy látom, nem unjátok meg hamar.
2019. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!