Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom társaságban elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom társaságban elfelejti, hogy vele vagyok?

Figyelt kérdés

Ha a rokonok összegyűlnek a párom családjában mindig megy a szócsata, kinek van nagyon humorérzéke, ki tudja jobban oltani a másikat, kinek jobb a szövege. Ilyenkor mindenki röhög, én kicsit kivülállónak érzem magam, persze vannak jó poénok, de ez mellett szeretném ha a pasim ugyanúgy megfogná a kezem, combom, vagy adna puszit néha, sunyiban akár. De ilyenkor órákra is elfelejti, hogy ott ülök mellette. Én aztán simogathatom a lábát, hátát.

Valahogy észre tudnám vetetni vele, hogy én is ott ülök mellette és csak egy gyors puszi, vagy a kéz rátétel a combomra jól esne?

22lány


2019. aug. 22. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ebbe csak azt nem értem hogy neked ebbe miért a puszi a lényeg, meg a combfogdosás.

Beszélget veled (is) ilyenkor vagy kb. teljesen ignorál? Ha beszélget veled, bevon a társalgásba akkor nem értem sztem simán ki lehet bírni pár órát úgy hogy nem pusziszkodtok. Ha teljesen ignorál az meg nem jó, de abba sem hinném hogy ez lenne a legfontosabb:D

Amúgy beszélj vele erről, mondd el mit hiányolsz.

2019. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel én csendben ülök és hallgatózom, velem nem kommunikál közben. Már kedvem sincsen akkor elmenni hozzá, amikor családi ebédet tartanak, vagy bármit.
2019. aug. 22. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy valahogy észre tudnád vrtetni vele!

Mondd el neki, hogy mi a gondod, például.

Komolyan.. Valószínűleg neki fel sem tűnik, te meg tanulj meg nyíltan kommunikálni.

2019. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van csak fordítva, én fiú vagyok... Pont pár napja történt hogy a párom ki hivott magához. Ki utaztam hozzá majd be toppant a barátnője is amiről tudott, és egész nap a női dolgokrol beszéltek... Nem akartam vitát ezért inkább nem mondtam meg neki a véleményem... Majd este mikor végre haza ment érdekes egyből el kezdett átkarolni a székben. Egész végig sem puszit sem egy simogatást semmit nem kaptam vagy egy jo szót. Utánna picit ott voltam majd fogtam magam és haza mentem... Nem értem minek hívott ki...
2019. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, csak bemutatott a barinőjének :/ nem értem miért van ilyen..
2019. aug. 27. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!