Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez a baráti társaságban?

Figyelt kérdés

A páromnak több gyerekkori barátja is van. Nagyjából mindenkivel jól kijövök.

A legjobb barátjának a menyasszonyával viszont nem tudok egyről a kettőre jutni.

Kapásból úgy kezdte az első találkozásnál, hogy reméli meg fogom tudni ütni a mércét és ezt az én érdekemben mondja. Nyilván nem tudtam hova tenni a dolgot és nem is lopta magát a szívembe ezzel a beszólással.

Nem vagyunk egy kaliber, teljesen más a gondolkozásunk, a foglalkozásunk, a hobbijaink, mindenünk. Én úgy gondoltam, hogy ettől függetlenül felnőtt emberek vagyunk, amikor együtt töltjük az időnket, viselkedhetünk normálisan, érezhetjük jól magunkat egymás társaságában. Ezt ő nem így gondolja, amint alkalma nyílik, rögtön nekem esik, hogy a vőlegényeink barátságára való tekintettel nekünk is barátnőknek kéne lennünk és éppen ez az, amivel megmérgezi a kapcsolatunkat. Már eljutottunk oda, hogy én nem szívesen megyek a társaságukba és a problémák ebből fakadóan egyre csak gyűrűznek. Másokat is ellenem fordít, a páromra is ráragasztja, ha nem vagyok ott, hogy nem normális a hozzáállásom.

Szerintem jó páros vagyunk, szeretjük egymást, de ezt a hárpiát (mert sajnos már nem tudom másnak nevezni) nem tudom hova tenni.

Áskálódik, fúr, mondja a magáét a hátam mögött, lenéz.


A párom bármikor találkozhat a haverjaival, sosem beszéltem senki ellen, én is megyek vele viszonylag sokszor, de nekem ez lelkileg a jelen életszakaszomban sok és nem tudom elviselni a feszkót.

Hogy lehet ebből viszonylag normálisan kimászni? Normális lenne, hogy egy baráti társaságban egy nő diktál, akinek semmi köze hozzám/a kapcsolatunkhoz?

Egyszerűen a kultúrált emberi viselkedésmód csődöt mondott. Legszívesebben kitörölném a nevét is az életemből, de nem tehetem meg. Így viszont mintha a fogamat húznák, amikor baráti összejövetel van.


2018. okt. 10. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Hacsak titokban nem pályázik a pasidra,egyszerűen ignoráld.Viszont ha tovább folytatja,pofozd meg.
2018. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Beszéld meg vele. Kérdezd meg , akár a többiek előtt, hogy van e baja veled mert ha tényleg csinál valamit akkor azt a többiek is látják. Kerd meg a barátod hogy álljon ki melletted.
2018. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy tud olyat a párodról, amit te nem. Mióta vagytok együtt?
2018. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én először a párommal beszélnék, hogy ezt már nem tudom elviselni, és nem szívesen járok így a társaságukba. Beszéljen a barátjával, hogy állítsa le a csajt. Ha nem ezek után nem változik, biztos hogy a társaságba, mindenki előtt elmondanám, hogy felnőtt, kultúrált nőként nem így kellene viselkedni, és hogy ha valami baja van mondja meg. Talán féltékeny, és ez piszkálja a kis csőrét???


Egyébként szerintem ez van mögötte, szerintem konkurenciát lát benned.


34N

2018. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából ami piszkálhatja a csőrét az az, hogy a párom exével összebarátkozott viszonylag gyorsan. Nagyjából másfél hónapig bírták együtt, majd a párom kiszállt ebből a kapcsolatból. Ehhez nekem nem volt közöm, kb. két héttel később ismerkedtünk meg és jöttünk össze, ő valahol tudat alatt szerintem viszont rám haragudott, mert a barátnője lelkébe tiportak. Gondolhatta talán, hogy ezért egy kicsit meggyötör, csak nem túl jó módszert választott és nem is lelt benne partnerre ebben, mert abszolút nem érdekel mit gondol rólam. Nem volt megfelelési kényszerem felé és nem akartam erőltetetten összebarátkozni vele, amikor az elejétől érezhető volt az ellenszenv részéről és nem is igen találjuk a közös hangot.

Az zavar, hogy nem tud felnőtt ember módjára normálisan viselkedni velem a társaságban évek után sem. Nem tudja elfogadni, hogy nem neki kell hogy tetszek. Az ő "elvárásainak" nem felelek meg, tehát minden erejével azon van, hogy kigolyózzon onnan. A férfiak szerintem az ilyen konfliktus helyzeteket kevésbé látják át/meg. A párom kiáll mellettem, szeretjük egymást, de nagyon ő sem tud mit kezdeni a témával. Én nem tiltom a gyerekkori barátjától, akkor találkozik vele/velük, amikor akar, de az tény, hogy én egyre ritkábban megyek a társaságukba a nő miatt. Így viszont még megvédeni sincs alkalmam magam és nyilván minél kevesebbet megyek a társaságba, annál inkább fekete bárány leszek.

Mindenkinek megvan a saját élete, így egyre kevesebbek az együtt töltött alkalmak, de még ezt a keveset is megmérgezi annyira, hogy semmi kedvem ne legyen hozzá.

2018. okt. 12. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!