Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem, aki utálja az fb-t,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem, aki utálja az fb-t, sose használja,2 hónap után bejelölte a fiatal kolleginát, írt a történetére stb. Csak őt jelölte be a munkatársai/női közül. Azt mondja nem teszik neki, csak szimpatikus. Szerintetek igazat mond?

Figyelt kérdés
Sose voltam féltékenykedő,de most megőrülök a helyzettől..Mindig kedves sms, email,a fb történetére válasz..

2019. aug. 23. 12:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen,ő is ezt mondja,ha félrelépett volna,akkor mindezeket törölte volna.Edzek, minden ismerősöm szerint nagyon szép vagyok,a csaj meg semmilyen.Szex is van, naponta minimum 1x,de inkább 2.
2019. aug. 23. 13:01
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

Aha próbálkozik. Tudom hogy ez nem vígasztal, de minden házasságban el jön ez pont legalább egyszer, sőt még te is lehetsz még szerelmes, hiába nem tudod most elkepzelni. Nagyon nem tudsz mit csinálni, amit tehetsz, hogy nem kezdez el azonnal gyanúsítgatni, nem biztos az sem hogy a flörtnél tovább megy. Lehet, hogy ad neki egy kis izgalmat ez a dolog, azt is tudja, hogy tudsz a beszélgetéseikről, szóval nem hiszem, hogy ennyire hülyének nézne, biztos gondolja, hogy szemmel tartod a folyamatot, mégha nem is teszed szóvá.

Sajnos amit nem mond ki itt senki, az, hogy egy ÚJ Nővel szemben nem nagyon lehet mit tenni, edzhetsz éjjel - nappal, lehetsz vonzó, a legjobb nőket is megcsalják, mert egy idő után megunják, a testüket.

2019. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
11# jó duma... Most ezután pedig még jobban fog vigyázni.
2019. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz, nehogy ez legyen aztán a kifogás : https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..
2019. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Megadsz neki mindent és meg is unt. Egyértelmű, hogy akar valamit a nőtől :/

Nem tudom mit tudnál tenni... Talán ultimátum, talán hanyagold őt, hátha észbr kap.

30n

2019. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szokványos történet, sajnos! Mivel fiatal, be indította a párod fantáziáját! Itt már csak a nőn múlik, mi lesz a folytatás..ne hagyd annyiban a dolgot, légy résen :\
2019. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Csodaszép barátnőm van. Viszont pár éve az idegeimre megy. Semmit nem tudunk megbeszélni. Ha elmondom neki, hogy folyamatosan terrorizál, akkor arra az lenne a válasza, hogy én terrorizálom őt. Kb. ennyire lehet bármint is megbeszélni vele.

Iszonyatosan nehéz nem félre lépnem. Nem azért lépnék félre, mert a másik nő szebb, hanem mert a másikkal boldog lehetnék.

2019. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%

"Edzek, minden ismerősöm szerint nagyon szép vagyok,a csaj meg semmilyen."


nagyon azép vagy, tényleg?


akkor miért parázol?


ez előtt meg azt írtad, hogy nincs esélyed a kolleginával szemben.

most akkor melyik igaz?

ha TÉNYLEG nagyon szép vagy, akkor...?


ja, hogy talán mégsem!

2019. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%

A "csaj meg semmilyen" szöveggel csak vigasztalni próbálod magad. Hagyd abba az öncsalástm, nyilván nem "semmilyen", csak neked könnyebb ebbe belelovalni magad.


És nem a nőt kell ám blamálni meg utálni, hanem a kedves párodat, amiért hűtlenkedésre készül.

2019. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyezgeti a hiúságát, hogy ott egy fiatal bige. Mondd meg neki, hogy ezek a levelezések neked nem férnek bele, meg a "kedves kisasszony" nyáladzások semmi. Flörtölésnek számít.
2019. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!