Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja azt javasolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja azt javasolja nekem, keressek más párt magamnak. Ti erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A korkülönbség 9 és fél év, én 20 vagyok, párom nemsokára 30.


A párom anyukája, ha kettesben maradunk, arra biztat, menjek koncertekre, bulikba, ismerkedjek meg más férfival.



2019. aug. 23. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Három okot tudok itt elképzelni.

1. Tesztel téged, hogy mennyire vagy hűséges a párodhoz.

2. Utál téged és be akar kavarni, abban reménykedve, hogy lelépsz.

3. Kedvel téged, de ismeri a fiát és tudja, hogy nagyon meg fogod vele szívni..

2019. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Első bölcs dolgokat írt! Ezekről gondolkodj el!
2019. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is mondott az anyósjelölt tartalmilag ilyesmit. Ha hallgatok rá, megtakarít fél évet és úgy 300k-t.😃

33/f

2019. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

A kapcsolatunk elején barátom édesanyja többször tett olyan megjegyzéseket barátomnak "aztán ha bulizol nem ám csajozni, ne csald meg xx-t", "ugye nem csaltad meg?", stb.

Mindezt kb. reménykedve kérdezgette barátomtól. Rettentően szánalmas volt és átlátszó.



Aztán jött egy kis pofára esés, amikor a "sógornőről" kiderült, hogy össze-vissza csalta a másik fiát. Nekik is tett előtte hasonló megjegyzéseket.



Azért tett ilyen megjegyzéseket, mert szerinte én nem vagyok elég jó a fiának, ez kiderült.


Lehet veled is ez van.

Nem értem az ilyen anyákat.

2019. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Vagy egyáltalán nem tetszel(nem talál megfelelőnek) anyunak és ezt így közli.


Amikor párt választunk, magunknak választjuk. Nem a szüleinknek, nem a haverjainknak.

2019. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
4. Lehet hogy azt hiszi rólad hogy csak a fiacskája pénzére utazol vagy csak simán szórakozol vele mert fiatal vagy.
2019. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Neeem. Ha az anyós nem szereti, akkor leül a menyével a srác fényképeit nézni, amiben van a szokásos übergáz "Jajj ott a kis kukackája" típusú fürdetős kép és az exet vidáman ölelgetős kép. Egy kolitársam és a haverom esete ez, akik jártak és a haver anyja csinálta ezt a kolitársammal, mert nem csípte. Azóta is emlegetjük, ha megalázó/cink/de lennék máshol típusú helyzetet kell szemléltetni. Amolyan belsős poénná vált. 😃

33/f

2019. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Ne hallgass rá!:) Azért mert 'anyósnak" nem vagy szimpatikus, attól te még ugyanúgy lehetsz boldog azzal, akit te szeretsz! :) Engem hiába próbálna meg lerázni anyósom! :)
2019. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

*Bármilyen féle indokkal is


Lehet, hogy jót akar őszintén, de az is lehet, hogy irritálja,hogy ti ilyen boldogak vagytok "az ő kicsi fiával"; vagy irigy rátok, mert őneki sohasem volt ilyen boldog a párkapcsolata, vagy féltékeny, hogy "elakarod venni tőle a kicsi fiát" "pedig az az övé". -Szerinte.

2019. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*Vagy lehet,még az is , hogy a fiát félti, hogy te még rájössz, hogy te még "ki akarod élni magad", és pedig a fia ő már egy stabil, tartós párkapcsolatot akar, nem pl adott esetben "fiatal ,potenciálisan kicsapongó fruskát",ahogy pl az anyja láthat téged esetlegesen.
2019. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!