Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja azt javasolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja azt javasolja nekem, keressek más párt magamnak. Ti erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A korkülönbség 9 és fél év, én 20 vagyok, párom nemsokára 30.


A párom anyukája, ha kettesben maradunk, arra biztat, menjek koncertekre, bulikba, ismerkedjek meg más férfival.



2019. aug. 23. 17:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

# 17 dolgozom és mellette egyetemre járok.


vékony vagyok és sportos.

2019. aug. 23. 21:07
 22/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha én lennék a hölgy helyében, bármilyen szimpatiusnk találnálak, őszintén aggódnék. Ha ilyen fiatalon lehorgonyzol a nálad 10 évvel idősebb fiam mellett, aki talán már véglegesítené a kapcsolatot, családot, gyerekeket akar, pár év múlva esetleg felébredsz a rózsaszín ködből, körülnézel, és rájössz, hogy más férfiak is vannak a világon. Te pedig még nem éltél, a barátnőid utazgatnak, buliznak, te meg szoptatsz és pelenkázol. Ha akkor bánod meg a döntésedet, az már elég nagy baj lesz mindenkinek.

Ezért minden rosszindulat nélkül mondanám, hogy járj társaságba, ismerkedj, mert azt akarnám, hogy legyél képes felelős döntést hozni. Semmit se ér az olyan hűség, ami azon alapszik, hogy a felek szigorúan csak egymás szemébe nézve járkálnak a világban.

Nézd csak meg magadnak a sok jófej pasit, élvezd, hogy minden ujjadra kaphatnál belőlük egyet (na jó, minden másodikra...), és minden alkalommal dönts úgy, hogy neked továbbra is a Józsi kell.

2019. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!