Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja azt javasolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja azt javasolja nekem, keressek más párt magamnak. Ti erről mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

A korkülönbség 9 és fél év, én 20 vagyok, párom nemsokára 30.


A párom anyukája, ha kettesben maradunk, arra biztat, menjek koncertekre, bulikba, ismerkedjek meg más férfival.



2019. aug. 23. 17:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
*Bocsi, mégegy, külön jutnak eszembe, tehát lehet, hogy totál nincs igaza a feltételezgetéseiben, de ő ezt meg nem tudja, és lehet, hogy bebizonyítani alapból nem fogod tudni -hogy pl győzködöd-, max az idő fogja igazolni, hogyha mondjuk 10 év mulva is majd együtt vagytok még, akkor talán majd elhiszi. De ezek csak feltételezések, hogy valszeg ilyesmiket gondolhat, hogy pl "még nem vagy komoly nő, csak egy kis 'fruska'",ha már ezzel a szóval éltem az előbb, hogy ezzel fejeztem ki; erre nem is tudok jobban kifejezőt így hirtelen, ezzel tudom leginkább érzékeltetni amire gondolok, hogy lehetséges, hogy igy gondolkodik rólad.
2019. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet h már unokákat akár az anyós és téged túl fiatalnak gondol h szulj, és valami idősebb érettebb nőt szeretne a fiának...
2019. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Az első jól írja. Valamelyik a 3 közül.
2019. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
98%
"Anyuka, tessék menni koncertre, bulikra, hátha megismer valakit és végre békén hagy minket!"
2019. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha beleszólna a magánéletembe, visszakérdeznék, mikor dgott egy jót utoljára, hogy az én életem érdekli a sajátja helyett. Szerintem nem firtatná tovább. Szeretem tartani a határokat.
2019. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem tesztel és aggódik, hogy úgyis lelépsz majd pár év múlva a fia mellől.
2019. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%

Igaza van az anyukának.


20 éves lányok csak akkor akadnak rá idősebb pasikra, ha rondák és/vagy dagadtak ahhoz, hogy a korban hozzájuk illő srácok foglalkozzanak velük. Vagy ha az idősebb pasas tele van pénzzel - ami itt nem játszik, abból kiindulva, hogy anyucinak ilyen nagy beleszólása van az életébe.

Úgyhogy vagy túl csúnyának/igénytelennek tart a fiához, vagy attól fél, hogy mivel 20 évesen még valószínűleg egy forintot nem kerestél, majd a kisfiával akarod eltartatni magad.

2019. aug. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szeretné kisajátítani magának a kicsi fiát, és így próbál leépíteni "barátilag".
2019. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne ajton kivül tudni!
2019. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb hülyeséget, mint amit a 17-es írt, még életemben nem olvastam. Egy férfi 30 évesen van csúcsformában, százszor vonzóbb, mint tacskóképű 20 éves korában. Még hogy öregek! Atyaég, ha ezt az 5 éves gyerekem mondja, akkor is túlzás lenne!
2019. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!