Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy stabil párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy stabil párkapcsolatban nem kapok meg egy “alapvető” szükségletet és hiányzik, mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
A szeretetet, testiséget, érintést - amire tőle vágynék, nem mástól (barát, vagy bárki). Az évek során egyre kevesebb volt ebből, valahogy neki ez nem megy. Vegyek egy kutyát..?
2019. aug. 25. 14:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem adja meg az alapvető dolgokat, amik neked fontosak, akkor nem ő az igazi. De én nem foglak győzködni, és sztem más sem.
2019. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

:D

így kívülről nézve/olvasva mindig nevetnem kell, de mi is így élünk és hát nyomorúság a köbön tulajdonképpen ahhoz képest amit a romantikus filmek és a felnőttek hamis ígéretei elültetnek egy tinédzserben, hogy a tartós kapcsolat milyen csodálatos.

2019. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyan, hogy "ettől eltekintve" meg "amúgy". Ezek mind a személyisége részei, nem létezik eltekintés.
2019. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A folyamatos hiányérzet nem jó egy kapcsolatban. Az ember elviseli a párja hülyeségeit, mert szereti. Én pl. folyton szedegetem a férjem után a szennyes ruhákat a földről. Idegesít, de az a napi 1 perc kibírható. De az, ha te egy alapvető dolgot nem kapsz meg, az több, mint valami kis rigolya.

Mióta vagytok együtt? Mindig ilyen volt? Téged nem ölelget, vagy baja van a testiséggel, pl. autisztikus vonásai vannak?

2019. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Beszéltem már vele erről, de nemigen változott semmi - megölel, de mintha csak Brezsnyevet ölelné."


Nem tudom, kedves Kérdező, feltűnt-e hogy Brezsnyev '82-ben meghalt. Ő vitte magával a párkapcsolati intimitásotokat a sírba? Ciki...

2019. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

7 éve vagyunk együtt, de az utóbbi években kopott ez ennyire meg. Az elején ezek rendben voltak.

Alapvetően nem szereti másoktól, ha hozzáérnek, bár barátkozós típus.

2019. aug. 25. 17:07
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

Hm. Akiket én említettem korábban szintén 7 éve vannak együtt. Lehet ez valami mérföldkő, ahogy a HIMYM-ben taglalta Barney :D Véletlenül nem J.B. a monogrammod?

Viszont ha erre tendál a kapcsolatotok, és nem lehet vele megbeszélni, te pedig nem akarod elhagyni, megcsalni, akkor szólj hozzá. Persze, kielégítheted az igényeket máshonnan, némileg zselésítve a gerincedet, de akkor már egyenesebb, és hosszútávon jobb a szakítás.

2019. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

Szeretetnyelvekről szóló könyvet nyomj a kezébe!

Hátha... 🙂


Végigmehettek rajta együtt is 🙂

2019. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!