Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy csak nekem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak nekem minden gyanús vagy ezek a dolgok tényleg furcsák?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk a párommal már kismilliószor történtek olyan dolgok ami nekem furcsák, gyanúsak. Ne értsétek túlzottan félre nem vagyok féltékeny és nem mondanám hogy megcsalásra gyanakszok. De el szoktam játszani a gondolattal hogy a párom miért csinálja néha bizonyos dolgokat/hogy keveredik helyzetekben és ilyenkor eszembe jut hogy mi van ha félrejár. Hogy értsétek pl: egyszer hamarabb hazajött munkából pedig még nem telt le a munkaideje, azt mondta eljött egy fél órával hamarabb mert találkozott egy barátjával és elmentek a dohányboltba kávézni és mikor hazajött volt két szórólap a kezében, pont ugyanolyan amit én is aznap vettem ki a postaládánkból, azt mondta a dohányboltban kapta.

Az én gondolatmenetet az hogy hogy lehet hogy a dohányboltban osztogatnak szórólapot. Én nem sűrűn járok dohányboltba de még nem láttam hogy ott osztogatnának. És mivel a postaládánkban is ugyanolyan volt nyilván más ládájába is a városban bedobták ezeket és ebből jön az hogy mi van ha a párom valami nőnél volt aki pont akkor nyitotta a postaládáját mikor mellette volt és oda adta neki mert neki nem kellett a párom meg hazahozta.

Tudom hülyeség de ez tényleg nem féltékenység csak ilyen nagyon agyalós vagyok és érdekelne hogy mások ilyen érthetetlen dolgok miatt gyanakodnának e vagy csak én vagyok ilyen észjárású? Mert ez csak egy a sok ilyen kis nagyon apró dolgokból amik nekem furcsák mióta együtt vagyunk. Olyan vagyok hogy amire én nem találok logikus vagy számomra normális magyarázatot mint például erre a történetre az nekem gyanús. Közben lehet hogy tényleg ott kapta csak én nem tudom elképzelni. Ezek a "paranoiás" gondolatok miatt beképzelhetek olyanokat mint hogy hűtlen a párom pedig nem is és valami tök logikus dolok történt csak az nem jutott az eszembe? vagy van hogy egyszerűen csak nem kell magyarázat mindenre mert nem.voltam ott és nem tudom hogy történt és csak higyjem el? Amúgy ne nézzetek bolondnak, halak vagyok mindig gondolkozok meg álmodozok :D


2019. aug. 25. 15:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen gyanús a párod más nők postaladajat nyitogatja.

Teljesen életszerű

2019. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

-Nálunk szokott lenni. Nem osztogatják, hanem ott van és veszel, ha érdekel.

-Dohányboltbamenet nyomták a kezébe.

-Rásózta a haverja.

-Bedobta egy kocsi elülső szélvédőjét és ellopta.

33/f

2019. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Én ezekből az infókból arra következtetek, hogy van egy eltitkolt felesége és 2 gyereke. :( Őszintén sajnálom... Szakítanod kellene!
2019. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"De sajnálom hogy nem érkezett még komolyan válasz."


Mindenki leírta, hogy hülye vagy. Mit szeretnél még?

2019. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is halak vagyok de nem ilyen paranoiás mint te, ne fogd a csillagjegyre, kezeltesd magad.
2019. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a barátjával dugnak, meg néha meghúzza a dohányboltost is. Ennek több értelme van.

Te nem vagy normális...

2019. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, most, hogy írod... Valamelyik nap hazafelé a kezembe nyomtak egy szórólapot, és itthon is találtam egy pont ugyan olyat a férjemnél... Lehet a szórólap terítője a szeretője....
2019. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem megd...ta a szórólapost.
2019. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező.:)

Nem tudom merre éltek.. én Bpn dolgozom dohanyboltba és ha ismerős vagy egy kedves vásárló jön be azzal hogy figyelj már adnál a blokkal egyutt mindenkinek egy szórólapot?! Akkor persze szetosztogatom..:) úgyhogy benne van a pakliban h tényleg így történt sőt az sem kizárt ha bpn éltek h én adtam neki..:)

2019. aug. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!