Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rendezzem ezt a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rendezzem ezt a helyzetet? (Összeköltözés)

Figyelt kérdés

Párommal 1 hónap után költöztünk össze úgy, hogy alig ismertük egymást. Netes ismerkedés után, nagyon tetszett, aztán beleszerettem.

Elvoltunk egy darabig, aztán nagyon durva veszekedések voltak, még nyaralás alatt is. Ez miattam volt nagy részben...bipoláris depresszióm van, és nem igen szedtem a gyógyszereimet... Egy hónapja voltam kontrollon, azóta szedem rendesen a gyógyszereim, ezzel már nincs gond.

Amivel van: mindent elviccel, nem képes komolyan venni, és ezzel az őrületbe kergeti. Elszakadtam a barátaimtól, kiröhög ha valamit eltervezek (most például az, hogy elterveztem, hogy elmegyek futni, de nem bírják a sérült térdeim, gyorsan visszajöttem, de már a diéták tervét is kiröhögte...ő, aki egy 24 éves felnőtt Férfi, komoly munkával, 100 kilósan.) Sosem tettem megjegyzéseket, nem röhögtem amikor elkezdett edzeni...és baromira szarul esett hogy ő így viselkedett. Vagy megkérem, hogy beszéljünk komolyan, de hülyül, poénkodik és csodálkozik ha felhúzom magam. Azt mondja, ő ilyen...ha ez így van, én nem viselem hosszú távon. 5 hónapja együtt élünk, de kezd sok lenni.

Mindent megteszek, gondoskodok róla,teljesállásban dolgozok én is, egyetem maradéka mellett, amit tudok beleadok, ami korrekt is. Mindig a kedvére teszek, és nem érzem hogy visszakapnám.

Nem hagyja hogy néhány dolgot úgy tegyek ahogy szeretnék...pl le szeretném vágatni a hajam vállig érőre (most váll alá ér pár centivel), és totál ki van akadva hogy de neki így tetszik, én viszont rühellem és nem tudom kezelni, nem neki kell vasalni a reggelente mert nem áll sehogy...

Ezeken túl egy gondoskodó, szeretetteljes srác. Összetörte az élet, az előző barátnője kihasználta csak, ideköltözött hozzá és nem dolgozott, nem is tanult. Néha a fejemhez vág olyanokat hogy én nem szeretem, nekem nem ő kell. Ha így lenne nem lennék vele.

Segítsetek, tanácstalan vagyok nagyon.



2019. aug. 25. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2019. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván az előző barátnőjével nem úgy történtek a dolgok, ahogy azt állítja, hanem a lánynak elege lett abból, hogy úgy beszélt vele mint a sz.rral, hogy korlátozni akarta és irányítani. Az a baj, hogy szerelmes vagy ebbe a féregbe, és nem fogod otthagyni, mert amikor nem az igazi arcát mutatja, sikeresen eljátsza neked a "gondoskodó, szeretetteljes srácot". Pedig jól írják, menekülnöd kellene tőle.
2019. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy az 5-ből már 4-ik hónapja otthagytam volna.

Ne húzd az időt, mert csak egyre rosszabb lesz!

És legközelebb akkor költözz össze valakivel, ha már tudod, hogy kicsoda!

2019. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha van egy kevés önbecsülésed, ezt az odákovics bunkó phaszparasztot még egy héten belül kivágod, de a csukott ablakon és repülnek utána a cuccai.


Ha meg továbbra is csak gyártod a kifogásokat, úgy kell neked...

2019. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A gond csak az, hogy én élek nála, az albérletében2. Semmi megtakarításom, hazaköltözni meg nem tudok, mert messze van és ugrik a munkahelyem.


Ami a legrosszabb, hogy a családom imádja,főleg nagyim (vele éltem eddig). Néha többet beszél mamám vele mint velem, volt olyan is, hogy sírva hívtam fel, hogy megbántott és rossz, elküldött a búsba hogy neki elege van ebből. Persze ha ott vagyunk viselkedik. Mamám gyűlöli az alkoholt, a férje alkoholista volt és amikor elmeséltem neki hogy ez a barom leitta magát és haza kellett ráncigálnom éjszaka, elkezdi hogy megesik...persze ha én iszom meg nagy ritkán egy sört ki van akadva.


Nem tudom mit csináljak. Szeretem, ő is szeret, tudom. Sok élményt kaptam tőle, túráztunk, most megyünk Olaszországba, segít ha baj van, például mikor összeomlottam az előző munkahelyem miatt és felmondtam segített munkát keresnem és ha ő nincs nem hiszem hogy pl erre a helyre beadtam volna mert kevés az önbizalmam.

Sokszor jó, elvagyunk, de azzal, hogy elhülyül mindent és sok mindent nem vesz komolyan, kiborít..

2019. aug. 25. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdenék külön gyűjteni és amikor már van pénzem, akkor keresnék albit.

Erre amúgy sem ártana készülnöd, mert ha ő fog valamiért kilódítani, legalább lesz tőkéd,

De úgy tűnik, te sem akarsz igazán lépni, így áldásom rátok!

2019. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit írhatunk, ha mentegeted és kifogásokat keresel. Szedd össze magad anyagilag és lépj.
2019. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami mellékest tudsz vállalni, hogy legyen tartalékod?


Írták már előttem, hogy bármikor rittyenthet egyet és te fogsz repülni a csukott ablakon keresztül.

2019. aug. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Most mit vársz akkor tőlünk? Szereted ezt a patkányt, úgyse fogod ott hagyni. Mert túrázgattok meg nyaralgattok együtt :D Meg persze a mocskos anyagiak. De hát ez történik, ha csupasz pichával költözöl be a kanodhoz (1 hónap ismeretség után), és a pénzedet olasz tengerparton döglésre költöd. Megérdemlitek egymást. Lehetőleg minél előbb hozzatok össze 1-2 gyereket, hadd szenvedjen néhány ártatlan is miattad meg a "párod" miatt.
2019. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 honbandi válasza:
Én néznék olyan helyet ahól van a cégnek szállás lehetősége és elinditanám a külön életemet,mert ahogy irod ez jobb kevésbé lesz! Jó ügy intézést!
2019. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!