Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem is be kéne szállnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is be kéne szállnom ennek a játéknak a költségébe?

Figyelt kérdés

Párom nagy hobbija a társasjátékozás. Én is játszom vele, ez az egyik közös programunk.


Az Odalent - Kalandok a mélyben nevű társasjátékot akarja most megvenni. Van belőle 1. és 2. rész, és külön-külön is drágák szerintem.


Ha használtat veszünk, az is kb. 18 ezer körül van, amúgy meg 21 ezer és 25 ezer között az átlagára.


Összesen tehát 50 ezer körüli lenne mindkét rész.


Én most tanév előtt nem szívesen költenék erre, meg amúgy sem, mert az a pénz jó máshova is, és van elég játékunk.


Ti felesbe vennétek, költenétek rá ennyit?



2019. aug. 25. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha az egyik fél akarja nagyon akkor neki kell kigazdálkodnia. Ha a másik akár, tud bele szállhat, ez mindenhol máshogy alakul. Nekem pl két társasjátékért ez túl sok pénz, akkor inkább szabaduló szobákat néznék az 8-10ezer egy csapatnak átlagban.
2019. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Gusztustalan nyerészkedés, harácsolás, hogy ennyit kérnek érte. Mennyi is az árrés?


Amúgy várjatok vele karácsonyig, akkor szokás ilyen nagyobb dolgokat venni :)

2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Ha azt választom, hogy nem szállok be, akkor nem is játszom vele.

Voltam én is iskolás és valahogy az ilyen nem volt kérdés.

Ha meg akarok vele játszani, akkor felesben vesszük meg.

2019. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezt szerintem vele beszéld meg, ugyanilyen értelmesen ahogy itt leírtad. Meg kell értenie. Elég drága és nem létfontosságu, esetleg megveszitrk később közösen vagy ha neki olyan sürgös akkor vegye meg, az ő dolga
2019. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
56%

Majd Jézuskára megveszitek közösen.


Addix szexeljetek!


Az olcsóbb, és jobb társasjáték :)

2019. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért szerintem meg lehetne beszélni a dolgot, mert nem mindegy, hogy miből éltek. Ha a párod dolgozik, te meg diákhitelből és röhejes összegű ösztöndíjból élő, csóró egyetemista vagy, akkor simán meg lehet neki mondani, hogy bocsika, ez most nekem nem fér bele mert xyz dologra kell a pénzem, de mondjuk a következő játékot majd te fizeted. El lehet halasztani a vásárlást karácsonyig, addig tudsz rá gyűjteni. Vagy csak simán meg lehet mondani neki, hogy neked most ilyesmire nem futja, az már az ő döntése, hogy így is megveszi e magának.
2019. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy beszélném meg vele, hogy kevesebb mint a felével szállok be, például a második részt vennénk meg közösen, de csak karácsonykor, ez lenne az ajándéka (kb. ez az ajándékozás felső határa részemről általában). Addigra még gyűjtögetnék, és akkor meglátnám, de ahogy magamat ismerem, valószínűleg végül megvenném neki ajándékba egyedül. Én azért is így tenném, mert ez számomra már nagyon nagy kiadás egy társasjátékért (meg amúgy is), azokat pedig szeretem jobban átgondolni, kivárni, hogy tényleg kell-e, megéri-e.

Ez az én véleményem, viszont szerintem ez tipikusan olyan dolog, ami csak kettőtökön múlik, hogy hogy lenne ideális, szóval szerintem is üljetek le, és ugyanúgy, ahogy itt leírtad, beszéljétek meg.

2019. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!