Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egyedül maradnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egyedül maradnék?

Figyelt kérdés
Sajnos a párommal megromlott a kapcsolatunk és nem vagyok bolodg mellette. Sajnos szakítani nem merek, mert félek egyedül maradnék mert van egy kisbabám, és senkinek nem kellek. Mit gondoltok?
2019. aug. 26. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy akkor tessék csendben tűrni a továbbiakban, mert ezekre rondákra senki se kíváncsi. Amíg nem akarsz változtatni, addig nem fáj eléggé.
2019. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Van egy egészséges kisbabád, miért nem vagy boldog? Ja, eddig sem ment automatikusan? Nincs kedved megpróbálni megmenteni a kapcsolatod vagy még vagy róla győződve, hogy már nem is lehet?

Biztos egy ideig "egyedül" maradnál és nagyrészt szexre kapnál ajánlatokat, de ez is csak ól an, mint a lottóötös... bármikor bejöhet.

33/f

2019. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

És ha egyedül maradsz akkor mi van? Először azon kellene dolgozni, hogy ne legyél kapcsolatfüggő. Nem is értem miért vállaltál gyereket, ha esélyed sincsen egyedül a gondját viselni mert teljes mértékben másoktól függsz. Ez így totális felelőtlenség.

Mindenképpen jobb egyedül mint egy szar kapcsolatban. A gyereknek is jobb, ne ilyen párkapcsolati példa legyen előtte mert totális lelki sérült lesz.

2019. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is jobb egyedül, mint olyan példát mutatni a kisgyereknek, hogy a szülei veszekednek, bántják, gyűlölik egymást, nem tudnak beszélgetni, szeretni. Szerinted a kisgyerek ezeket honnét tanulja meg? Onnan ahogy ti bántok egymással! Tényleg egy idegroncs lelkibeteg gyereket akartok nevelni? Miről tehet az a pici! Te szülted, állj ki érte, mert kötelességed a lehető legjobb életet biztosítani neki!

Még esélyed is lesz találni egy férfit, aki szeretni fog, és jó példával tudtok a gyerek előtt járni.

2019. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezt már tegnap kérdezted, nem?

Lásd ebben a topicban:"Volt aki kilépett a házasságából egy gyerekkel és talált új part magának?"


Kapcsolatfüggő vagy? Miért nem tudsz átmenetileg egyedül meglenni?

2019. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Én sem értem, miért kell az egyedülléttől fépni. Inkább egyedül, mint boldogtalanul. Ha van megfelelő pénzügyi stabil alapod, hogy el tudd magatokat tartani, illetve van segítség családtól, akkor tipli.

Más nő, aki ilyen szituációban van, összetenné a két kezét, sokan a pénz miatt sem mernek lépni.

Különben is, ha nem lépsz ki, esélyt sem adsz annak, hogy legyen valaki más. Bátraké a szerencse.

30n

2019. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egyedül maradsz-e az csak is rajtad áll, de van ismerősöm aki úgy van boldog párkapcsolatban, hogy előző kapcsolatából született gyereke és nem az új srác miatt mentek szét. Nyilván egy fokkal nehezebb dolog így, de ha társat keresel első körben és nem pótapát a gyerekednek akkor szerintem simán működőképes a dolog. Azt meg a saját egyéni tapasztalatomból mondom, hogy csak emiatt ne maradj a gyerek apjával mert azzal a gyerek is csak megszívja. Egy gyereknek fontos az, hogy boldogságban nőjön fel, neki kell az, hogy nyugodt és felhőtlen körülmények között cseperedhessen és ha nem vagy jóban az apjával, még ha nem is az a kiabálós/veszekedős fajta kapcsolat a feszültséget a gyerek akkor is megérzi. Nekem a szüleim nem amiatt nem váltak el mert féltek az egyedülléttől, ők miattunk gyerekek miatt nem váltak el, de azt kívánom bár megtették volna. Apám amióta csak élek menekült, menekült az otthoni dolgok elől, a rossz házasság elől, hiába voltak "együtt" apu a munkába temetkezett, hogy minél kevesebbet legyen otthon. Persze anyum ezen ki volt akadva akkor jött a veszekedés apum meg mégkevésbé akart otthon lenni, ha épp nem dolgozott akkor is a dolgozószobájában volt sosem láttuk szinte. Az én tapasztalatom annyi volt családi részről, hogy folyton csak a veszekedés ment és szinte nulla kapcsolatom volt az apámmal. Anyagilag támogatott, de érzelmileg nem volt mellettem. Ehhez képest, ha véget vetettek volna akkor a házasságuknak mikor megromlott talán nem azt kellett volna végig néznem hogy anyum boldogtalan apum meg kb nincs is, hanem lett volna egy boldog anyukám egy boldog apukám és én is boldognak éreztem volna magam a közelükben.
2019. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Mennyi idős a baba?
2019. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!