Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt fél éve költöztünk össze.

Egészségügyben dolgozok ami már eleve rossz a beosztás szempontjából, váltott műszak, 6-18, 18-6 ig...

Pár hónappal ezelőtt kaptam egy munkalehetőséget másodállást az is eü-höz tartozik, elvállaltam, de csakis miattunk mert egy 100 ezer Ft os albérlet mellett félre rakni és a jövőt megalapozni nehéz. És szeretnék később egy jobb autót akár egy közös lakást.Picit csúnyán nézett a barátnőm mivel ígyis keveset vagyunk együtt...

Én ezek mellett már 5 éve rendszeresen verseny szerűen sportolok na ez a másik hogy mostanában erre is kevesebb idő jut mivel a barátnőm sokszor megsértődik ha elmegyek itthonról és kérdezi hova mondom edzésre...

Ezek mellett próbálok minőségi együttlétet tölteni vele. Random meglepetések, vacsorák, esti séta, de úgy érzem hogy ez mind kevés. Hajnalban megy dolgozni én akkor teszem le az éjszakas műszakot elviszem dolgozni, hogy, legalább annyi időt is együtt legyünk...

Sok a vita emiatt és úgy érzem minden energiámat leszivja, pedig egy ilyen életvitel mellett én haza megnyugodni járnék és hogy minden szep és jó legyen, valamint hogy támogassuk egymást. Ismét egy lehetőséget kaptam most 3 napra mehetnék külföldre továbbképzésre, teszem hozzá sose voltam még külföldön...és már előre félek megmondani neki, hogy mennék és nem szeretném ezt a lehetőséget elszalasztani miatta...

Nyilván nem jönnék üres kézzel haza biztos az lenne az első hogy mit hozzak haza neki ajándékot.

Ő a munkahelyét utálja, folyamatosan stresszes, nem tetszik neki semmi, sok a feszko a főnöke között ezt haza hozza, és már én is totál ideg vagyok ettől...

Hogy lehetne ezen változtatni ?

De úgy gondolom hogy most vagyok fiatal most kell megfogni a lehetőségeket.

Nem bulizom, nem iszom, nem dohányzom.

Vannak céljaim és igen szeretném valamire vinni... Csak a barátnőm nem érti meg

?



2019. aug. 27. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Mindkettőtök álláspontja érthető. De ti nem illetek így össze. Neked elég ennyi együtt töltött idő, neki pedig nem. Nincs értelme hosszú távra tervezni.

Mindketten megérdemlitek, hogy hasonló párral boldogok lehessetek. De ez együtt nem fog menni.

2019. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Az első hsz jól írja. Ti teljesen különböző habitusuak vagytok.
2019. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Majd rájösz hogy a pénz az nem minden.
2019. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Mert ALAP, hogy a nőknek pénz kell.


És mindegy, hogy melyik, mit, miért kamuzik!

Pénz kell nekik, de azt nem tudják/akarják elfogadni, hogy az nem a fán terem, meg nem apuci utalja, hanem dolgozni kell érte.


Itt nincs jó megoldás...nem nyerhetsz! Szét fogtok menni, mert sem idő, sem lóvé nem lesz, akkor sem, ha hagyod a 2. melót.


Szegény férfi gazdag nőt keressen, és fordítva!

2019. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne hagyd a jövőd elúszni egy bizonytalan kapcsolatban. Ha elég érett lenne hozzád agyilag, akkor belátná, hogy te vele tervezel, mindent azért teszel hogy majd később nektek jó legyen. És a lehetőségekhez képest igyekszel együtt lenni vele. Ne hagyd hogy a saját nyomora a te életedet is lehúzza.
2019. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Ahogy a négyes mondja.
2019. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
#4, az hogy neked se pénzed, se nőd, nem azt jelenti, hogy azért nincs nőd, mert nincs pénzed.
2019. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is mindketten megérthetőek vagytok. Próbáld meg vele mégegyszer megbeszélni, de ha úgy érzed, nem hajlandó megérteni a te élethelyzeted is, akkor ebből sajnos külön utak lesznek.

Amúgy ő mit tesz a közös jövőért?

2019. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Dobd ki. A barátnőd egy olyan nő, aki belekényelmesedik egy kapcsolatba, aztán utána mindenen hisztizik, akaratoskodik és csak magával törődik. Tipikusan az a nő, akire nem érdemes se időt, se energiát pazarolni. Ő nem fog megváltozni, valószínűleg már nem is szeret, csak saját magát.

A te helyzeteddel simán találhatsz egy értelmes és normális nőt is. Sok sikert!

2019. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válaszolónak igaza van.Ez igy nem fog müködni.Mire összejön a pénz a lakásra és az autóra,mindketten idegroncsok lesztek.
2019. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!