Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a párom, hogy ilyen melegben nincs kedvem szexelni?

Figyelt kérdés
Már másfél hete nem volt szex köztünk, mert nekem semmi kedvem hozzá ebben a melegben. Izzadunk, ragad az egész testünk és akkor még bújjunk is össze, hogy mégjobban mmegsüljünk... De ő ezt nem érti meg, és nagyon akarná, mondtam ha annyira akarja, akkor tegye be, és legyünk túl rajta, de tőlem többet ne várjon, de így meg ő nem akarta... most eléggé haragszik rám, nem is jön be hozzám a hálóba. Jogos a hisztije? Ti mit szólnátok ilyen helyzetben?
2019. jún. 27. 22:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Te is hisztis vagy, ne csak ot vadold ezzel. Majd jon egy zivatar aztan helyre all a rend. Es azert te sem vagy semmi, hogy egy masfel hete tarto pitianer szar miatt mar idegen emberektol gyujtod be a visszaigazolast, hogy jol az orra ala dorgolhesd.
2019. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Jogos. Ha hideg van akkor meg gondolom azért, ha fáj a fejed akkor meg azért... Oke 1-2alkalommal nincs kedved de ha ne adj isten egész nyáron meleged lesz mi vár a pasidra? Egy másik nő?
2019. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%

Ventillator előtt 😀Pl... vagy hideg vizes törülközőn fekve

Ha szeretnéd lehet módot találni rá :)

2019. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Vagy zuhany alatt.
2019. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy egy kicsit hisztériás? Szerintem itt nem a meleg a legnagyobb gond. Azt meg lehet oldani. Pl. ventillátor előtt,kád hűvös vízben,medencében ha van, pincében, árnyékban fa alatt,nyitott hűtő mellett a konyhában..csak egy pár dolog ami hirtelen eszembe jutott amit a férjemmel kreatívkodtunk eddig.


Legyél találékonyabb,mert még pár hét aztán jön a "megcsalt,de miért" panaszáradat. Nekem se kellene úgy,ha valaki odavakkantaná hogy na nesze tedd be én meg közben malmozok.

2019. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Küld ide itt van klíma... Előbb utóbb másnál keres majd vigaszt, aztán majd tényleg nem fogod érteni miért csal meg. Vagy ahogy előttem is írták van sok megoldás, hogy hűsítsétek magatokat közben. Azért az kemény lenne ha a párok egész nyáron nem szexelnének mert meleg van...
2019. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem érti meg, mert őt a meleg nem zavarja. Sajnos tényleg vannak olyan emberek(én is), akik extrém rosszul viselik a meleget. Aki gyűlöli a nyarat, nem tud pihenni, rosszul van, nincs étvágya és sül légkondi nélkül a lakásban azt elhiszem, hogy ezek után nincs kedve. De kérdező itt jössz te a képbe! Tudom, hogy ingerlékeny az ember a melegben, de te is értsd meg őt egy kicsit. Azt hülyeségnek tartom, hogy majd 1,5 hét szexhiány miatt fog megcsalni(ha szeret), de erre tényleg ki kell találni valamit. Tudom javasolni a hajnali órákat, akkor van talán a leghűvösebb, ventillátort bekapcsolni, utána előtte hideg zuhany. Így hátha megjönne a kedved. Én csak feltételezem, hogy társasházban laktok és nincs légkonditok, ott sajnos tényleg nincs sokkal több megoldás ennél, meg ott tényleg baromi meleg tud lenni.
2019. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%
És a társasház miért egyenlő azzal, hogy nincs klíma? Laktam már 2ben és mindkettőben volt/van illetve sok ismerős,barát lakik társasházban és ott is van klíma
2019. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
#9 Nem egyenlő, de ha lenne nekik, akkor gondolom bekapcsolták volna és hűvös lenne a lakásban. Nem feltételeztem a kérdezőről, hogy nem oldaná meg a problémáját ha egy gombnyomással is megtudná. Azért hidd el elég sok olyan lakás van, ahol nincs. Nem az panaszkodik soha a meleg miatt, akinek van. Ugye?
2019. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
43%
Számtalan más megoldás van a melegre nem csak a klíma. Akinek nincs klímája az a nyáron nem sze*el? Csak azt mondja a párjának, hogy na tedd be de hamar végezzünk.. és utánna még a párjára mondja, hogy hisztis. Ilyen nincs.
2019. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!