Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem érti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem érti, hogy nekem több idő kell?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elég nehéz időszakban vagyunk. Nekem sok a munka, hétköznap meló után semmire nincs energiám, de ha van egy kis szabadidőm azt is együtt töltjük. Múltkor mondtam neki, hogy szeretnék a saját dolgaimmal foglalkozni, mert úgy érzem mindent együtt csinálunk. Kiakadt és azóta alig szól hozzám. Minden héten csütörtök estétől együtt vagyunk hétfőig, de úgy érzem neki ez sem elég.

Szeretem, de sokszor azt érzem, minden idejét velem akarja tölteni. Ő azzal érvel, hogyha két ember szereti egymást, nincs olyan, hogy sok a másik. Én mostanra eljutottam odáig, hogy nem tudom vele akarok-e lenni, szeretem hiányzik, de valahol viszont nem érzem, hogy ő az a nő akivel később is együtt akarok lenni. Ezt megmondtam neki, és azóta mégjobban megváltozott, mondta, hogy akkor minek vagyok vele, ha így érzek?

Valahol azt érzem, ha nem akarná minden idejét velem tölteni és hagyna egy kis teret, ez megváltozna.

Nem élünk együtt. Augusztusban lesz két éve, hogy együtt vagyunk.


28F


2019. jún. 26. 11:16
1 2
 1/18 Halmai Annamária ***** válasza:
75%
Szakíts vele, hisz nem szereted. Csak nem teszed mert neked így kényelmes. Magyarul kihasználod. Ha van egy kis esze majd ő szakít.
2019. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

"Ő azzal érvel, hogyha két ember szereti egymást, nincs olyan, hogy sok a másik. "

=> Van ez a típus. Sok ilyen van. Ez nem feltétlen gond, ő többet igényel.


És van a Te típusod. Akinek elég kevesebb is, és több teret akar. Nőben is van ilyen (van ilyen rokonom, 30 éves, néha úgy tűnik, neki a kapcsolat egy ilyen háttérben futó alkalmazás. Ennyi az igénye.)

Te sem vagy rosszabb ettől. De ha úgy érzed, nem ő az a nő... Akkor jobb, ha külön folytatjátok. Mert eltérőek az igények, ebből folytonos lesz a konfliktus, és kiidegelitek egymást.

2019. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 piroska és a farkas ***** válasza:
55%
Pedig én is pontosan abból éreztem, hogy a màsik a Tàrsam, hogy nemhogy sok a màsik, de soha nem elég, és ez kölcsönös. Amikor evidens, hogy a legnagyobb öröm az, hogy az időnket együtt tudjuk tölteni, akkor is, ha ez csak annyi, h mindenki a maga dolgàt/ feladatàt csinàlja éppen, de legalàbb egy helyen. :)
2019. jún. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sosem merem olyankor a saját dolgom csinálni, mert bunkóságnak érzem, hogy vele vagyok, de mással foglalkozom.
2019. jún. 26. 11:51
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Azt hittem teljesen normális és alap dolog az, hogy szabad teret hagyunk a másiknak. Attól még nem szeretem kevésbé a másikat és valahol az az egészséges szerintem. Nem mint egy pióca, hogy nélkülem aztán semmit sehova..
2019. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk a leírásod szerint a hétből 4 napot vagy vele, 3 napot külön. De gondolom, nem csak 3 napot dolgoztok, tehát ez igazából 2 este és 2 nap. Ez a ti korotokban nem számít sok együtt töltött időnek, gondolj bele, ha házasok lennétek, az a 3 külön nap sem lenne. Ebből én arra gondolok, hogy nem szereted őt igazán, szerintem igaza van hogy megorrolt, mert akkor tényleg mi értelme együtt lenni?
2019. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
2 éve csak összejártok hétvégente dugni. És csodálkozol, hogy ez nem elég a barátnődnek. Gondolom szeret téged, komolyan gondolja veled, azt szeretné, hogy haladjon a kapcsolat. Mondjuk meg lehet érteni, hogy egy ilyen hisztérikával eszed ágában sincs összeköltözni.
2019. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen jogos az igenyed kerdezo, nem lehet leelni egy eletet ugy, hogy soha tobbe nem nezel meg egy filmet, ami csak teged erdekel, nem mesz el egyedul vasarolni, nem olvashatsz csondben fel orat, nem csavaroghatsz kicsit a barataiddal. Diplomatikus leszek es azt mondom, hogy egyszeruen masok vagytok, mas az igenyetek.

(De magamban azt gondolom, hogy egyszeru, mint a kuszob az az ember, akinek minden pillanatban tarsasagra van szuksege es keptelen sajat magat szorakoztatni. Szerintem annyira alap, hogy az embernek legyen elfoglaltsaga es igenye az enidore.)

2019. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Két éve szarakodtok mint két tini akik hátizsákkal járkálnak egymáshoz... Egy bizonyos idő után és egy bizonyos kor fölött ez baromi szánalmas.. Ennyi idő alatt nem tudtátok eldönteni mit akartok? Már rég együtt kéne élnetek és akkor mindenki csinálhatna amit szeretne... Mint a normális párok.. Nem lenne az, hogy kötelezően egymáson kell lógni.. Ez így tiszta gáz. Mi már elég régóta együtt vagyunk és együtt is élünk. Ha kedvünk van együtt nézünk egy filmet, ha nincs akkor mindeki csinálja amihez kedve van. Ha neked ez nem pálya akkor szerű hanyagoljátok egymást. Ne húzd az idejét.
2019. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

"Ő azzal érvel, hogyha két ember szereti egymást, nincs olyan, hogy sok a másik. "


Akkor legközelebb, amikor éppen sz.rik, menj be hozzá a WC-re, és amíg tunkolja ki magából a barna viperát, puszilgasd a kezeit, és mondogasd neki, hogy de jó ez az együtt töltött idő.

2019. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!