Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csupán egy csajhaver, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán egy csajhaver, vagy jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés

Kedves párom (21) nemrég újra elkezdett találkozgatni egy lánnyal, akivel már évek óta csak chateltek, mert a lány párkapcsolatban volt. Most, hogy szingli lett a lány, találkoznak. Sajnos ezért én belenéztem a messengerbe, mert összeköltözés előtt vagyunk, és nem akartam megütni a bokámat. Amit találtam, és zavar:

- Lány írta: "meztelenül fekszem épp az ágyban"

- Másik eset: bikinis képet küld, amin kb csak a seggét látni.

-Harmadik eset: Kérdeztem a páromat hogy hova készül annyira, azt mondta sehova, csak megigazította a haját. Utólag kiderítettem, hogy engem elvitt a vonatra,elbúcsúztunk, azután meg találkozott a csajjal, elvitte kabriózni. Egy szelfit még küldött is neki a lány a messengeren.


Sajnos ittasan nagy drámát csaptam. Ki mit gondol?



2019. aug. 28. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van számos lány barátom/ismerősöm és igen van mikor csinálunk közös programokat, persze a barátnőm ezekről mind tud és amennyiben úgy alakul (hogy ráér) mondom is neki ha van kedve jöjjön. Viszont azért vannak határok, mint ahogy én sem küldök más lányoknak a farkamról képeket, úgy én sem várom el hogy meztelen képeket küldjön, ha ez megtörténne akkor ott van elcseszve a baráti viszony.

Épp nem olyan rég szakitottam egyik lánybarátommal, mert már túllépte a határt, jó hazudnék, hogy nem imponált a videoja, de tudta nagyon jól, hogy párkapcsolatban vagyok és emiatt nem akarom elveszteni a páromat.

2019. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Exem is mindig ezt hajtogatta hogy csak barátok. Annyira meg tudta játszani a dolgot hogy mindig én jöttem ki úgy mint egy elmebajos orvosi eset. Én voltam a hülye aki bebeszél magának mindent és kitalál dolgokat. Na egyszer aztán belenéztem a telefonjába és ott lett vége.
2019. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
99%

Én csajhaver vagyok egy nagyon régi barátságban, nekem van palim, neki is volt csaja régebben, de soha a büdös életben nem küldtem magamról szexuális célzatú fotókat (igazából semmilyent, max nyaralósokat, amiket anyámnak is elküldöm meg kirakok ide-oda). Én viszont mindig előre szólok a barátomnak, hogy megyek vele találkozni, megiszunk egy kávét.


Ennek alapján tudok véleményt formálni, miszerint nyugodtan dobd ki a csávót, aztán majd összejönnek, ebből úgyis ez lesz, ha már ilyen üziket dob a csaj, rá fog menni a srácra. Már az elsőnél kiadtam volna az útját, nyilván a pasi is érzi, ha rámozdul a csaj, csak jólesik az egójának. A harmadiknál egyenesen rúgtam volna fel mindkettőt, kalap-kabát.

2019. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Persze, csak kocsikáznak, messengereznek, kávézgatnak, dumcsiznak, meg néha összedugják, amijük van. Remélem, nem most jöttél az 5:20-al,hogy ezek után még szóba állj vele!
2019. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ha csak barátok - amit nem hiszek, mert izzik köztük a levegő - mondd meg neki h neked ez nem fér bele a kapcsolatba
2019. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
kabriózni jó
2019. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kapcsolat kuka, nincs értelme tovább tervezgetni.
2019. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Hasonlo helyzetben vagyok én is, de nem ennyire durva. Én biztos mondanám, hogy soha viszont nem látásra. Legyetek akkor boldogok.

Nálunk az a helyzet, hogy a barátom még a mi kapcsolatunk előtt kavart egy csajjal, csókolóztak, de végül nem lett semmi. Még mai napig is üzenetezgetnek és képet küld a csaj magáról ahogyan pózol egy motorral, hogy válasszon a párom melyik tetszik neki jobban. Közben a csajnak is lett párja.

Egy másik lány most szakított a palijával, ő meghívatja magát hambizni a pasimmal. Igaz, hogy 1 héttel ezelőtt voltunk nála. De attól most hirtelen olyan fontos lett megint találkozni.

A 3.lánynak megintcsak van barátja, de párom elhívta hozzájuk, hogy ha van ideje akkor beszélgessenek.

Én ezektől falra mászom. Már mondtam neki, hogy utálom az összes lányt aki körülötte legyeskedik. De őt nem hatotta meg.

2019. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem két exem is olyan csajhaverrá vált, akivel aztán eljártam néhanapján sörözgetni vagy ebédelni. Órákat dumálgattunk ilyenkor de a végén mindig kedvem lett volna megint szeretkezni mint régen. Szóval ez a csajhaverság csak addig müködik amíg legalább az egyik észnél van. (És az általában nem a fiú.)
2019. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Már igyál! Ne balhét, hagydj a francba.

Búcsúzkodtok a pályaudvaron, ő meg alig várja, hogy menjen már a vonatos?

Kuka.

2019. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!